چند رسانه
خرمشهر ها در پیش است

خدا، اگر معیار کار تو باشد، هیچ مهم نیست قلم داشته باشی یا گلوله! از سیم‌خاردار نفس اگر عبور کرده باشی، هیچ مهم نیست سرباز هنر باشی یا امیر ارتش! سردار هنر باشی یا سرباز ارتش! بزرگی چون آوینی باشی یا کوچک‌ترین افسر جنگ نرم! امیری چون صیاد باشی یا سرباز صفر!

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶

خطبه پیامبر (ص) به مناسبت شروع ماه رمضان

پیامبر خدا در روز آخر شعبان برای ما خطبه ای در فضیلت ماه رمضان ایراد کرد و فرمود: ای مردم به راستی ماه مبارکی بر شما سایه افکنده، ماهی که در او شبی است که از هزار ماه بهتر است که خداوند روزه اش را را فرض و واجب کرده و با داشتن عبادت شبش را به طور استحباب مقرر فرموده است..

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴

روی فشنگ‌هایمان هم "مرگ بر اسرائیل" می‌نویسیم

سردار غیب پرور: در حقیقت محو اسرائیل آرمان ما است و یک راهبردی است که خدشه‌ای به آن وارد نیست، این یک پایمردی می‌خواهد.

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳

ماهواره قدرتمندترین ابزار جنگ نرم دشمن

از پیامدها و معضلات برنامه‌های ماهواره‌ای می‌توان به افول فرهنگ، رنگ‌باختگی ارزش‌های انسانی و باورهای مذهبی و نمادهای ملی و میهنی، رشد روزافزون بی‌سوادی عمومی به علت تماشای بی‌حد این برنامه‌ها، کاهش داد و ستدهای عاطفی و اجتماعی در روابط انسان‌ها با یکدیگر، و در نتیجه خطر سقوط فرهنگ اجتماعی اشاره کرد.

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱

آداب ورود به ماه مبارک رمضان

خداوند متعال در قالب دین اسلام به عنوان نسخه نهایی ادیان الهی، فرصتهای نابی را برای ارتباط بندگانش با خود، در اختیار آنان قرار داده است. از جمله بهترین فرصتها، اختصاص یک ماه برای عبادت و ارتباط ویژه و ممتاز از سایر اوقات است. با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان لازم است هر چه بیشتر خود را برای استفاده از این فرصت ناب مهیّا سازیم.

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰

تقدیم به پایتخت مقاومت ایران، دزفول قهرمان

بوی لاله می دهند کوچه‌های زخمی ات / دفتر تو پر شده صفحه صفحه افتخار شهر حجله های خون دردهای بی کران / گریه های کودکی با صدای انفجار

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸

وضعیت آب و هوای بروجرد
نقشه گردشگری بروجرد
کانال تلگرامی بازتاب بروجرد
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه اطلاع رسانی بازتاب بروجرد
پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه
سفیر افلاک
موتور جستجوگر خبری نشر خبر