به زودی

رئیس محیط زیست بروجرد گفت: به زودی مستند فعالیت "جواد قریب " دوستدار محیط زیست در بروجرد توسط شبکه چهار صدا و سیما ساخته می شود.

کد خبر: ۱۰۱۱۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۴

"مصطفی مصطفی وند" در گفت و گو با بازتاب بروجرد افزود: جواد قریب یکی از دوستداران و فعالان محیط زیست است که حدود 20 سال است کار پاکسازی در مناطق طبیعت بروجرد را انجام می دهد.
وی اضافه کرد: این فعال محیط زیست بدون دریافت هیچ گونه هزینه درطول روز و در ایام مختلف سال اقدام به پاکسازی مناطق طبیعی بروجرد و همچنین رهاسازی غذا برای پرندگان را انجام می دهد.
به گفته وی علاقه این فعال محیط زیست به طبیعت باعث شده که پس از سالهای سال بازهم با علاقه به طبیعت این کار را انجام دهد و سعی دارد تا همیشه طبیعت پاک و زیبا باقی یماند.
مصطفی وند اظهار داشت: قریب بیشتر در مناطق گلدشت، ونایی، کپرگه، سراب کرتول، بیشه دالان فعالیت دارد که در فصول سرد سال علاوه بر پاکسازی طبیعت در منطقه تالاب بیشه دالان اقدام به رهاسازی مقداری غذا برای پرندگان را انجام می دهد.
وی بیان کرد: در همین راستا روز گذشته جلسه ای با حضور مهمانانی از شبکه چهار صدا و سیما در محیط زیست بروجرد برگزار شد و قرار شد به  زودی مستندی در راستای فعالیت 20 ساله این دوستدار طبیعت در بروجرد برای نمایش در شبکه چهار صدا و سیما تهیه شود.
انتهای پیام/

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر