مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی فرمانداری بروجرد:

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی فرمانداری بروجرد گفت: دوره آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب انتخابات در بروجرد آغاز شد و این دوره به مدت سه روز ادامه دارد.

کد خبر: ۱۰۲۵۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۲۸

"بهروز شجاعی" در گفت و گو با بازتاب بروجرد افزود: این دوره آموزشی قبل از انتخابات و به مدت سه روز در بروجرد برگزار می شود و تا روز سه شنبه چهارم اسفند ماه ادامه دارد.
وی اضافه کرد: در این دوره آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب انتخابات حضور دارند و با وظایف قانونی خود در زمینه های مختلف در روز انتخابات آشنا می شوند.
به گفته وی این دوره آموزشی سه روزه با حضور اعضای شعب ونمایندگان فرماندار در سالن همایش های فرمانداری بروجرد برگزار می شود.
شجاعی با اشاره به این که در این دوره از انتخابات 480 صندوق اخذ رای، آرای مردم شهرستان بروجرد را جمع آوری می کند افزود: چهار هزار و 800 نفر برگزاری انتخابات بروجرد را بر عهده دارند.
وی بیان کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، ارائه آموزشهایی است تا با برنامه ریزی انتخابات به خوبی برگزار گردد.
به گفته وی در این دوره آموزشی همه قوانین برگزاری انتخابات  ارائه خواهد شد و اعضای شعب و نمایندگان فرماندار  قانون را ملاک عمل خود قرار می دهند و شاهد برگزاری انتخابات سالم وخوبی خواهیم بود.
مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی فرمانداری بروجرد اضافه کرد: عوامل اجرایی در انتخابات نقش مهمی دارند و باید در روز اخذ رای نهایت دقت را داشته باشند تا انتخابات 7 اسفند برگزار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری انتخاب شوند.
انتهای پیام/

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر