با لغو سفر صادق زیبا کلام به بروجرد صورت گرفت ؛

شنیده ها حاکی از لغو سفر صادق زیبا کلام به بروجرد و حضور غلامحسین کرباسچی و سعید لیلاز برای همایش اصلاح طلبان بروجرد است.

کد خبر: ۱۰۲۹۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۷

به گزارش بازتاب بروجرد، با لغو سفر صادق زیبا کلام به عنوان سخنران اصلی همایش اصلاح طلبان در شهرستان بروجرد شنیده ها حاکی از حضور 2 تن دیگر از اصلاح طلبان برای سخنرانی در این همایش خواهد بود .

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران که پرونده فساد اقتصادی و استفاده از اموال شهرداری برای تبلیغات در دوره هفتم ریاست جمهوری به نفع کاندیدایی خاص هنوز نقل محافل سیاسی کشور است به عنوان سخنران در همایش اصلاح طلبان شهرستان بروجرد حضور خواهد داشت. برای دیدن متن کامل حکم محکومیت غلامحسین کرباسچی کلیک کنید.

این در حالی است که از سوی قاضی غلامحسین محسنی اژه‌ای به اتهام جرایم مالی محاکمه و به 3 سال حبس و 10 سال محرومیت از مشاغل دولتی و جزای نقدی محکوم شد.

از دیگر چهره های همراه غلامحسین کرباسچی می توان به سعید لیلاز اشاره کرد ، وی در فتنه سال 88 حضور فعال داشت و پس از دستگیری به 9 سال زندان محکوم شد که  در دادگاه تجدیدنظر به 6 سال تقلیل یافت و در سال 92 از زندان آزاد شد. برای دیدن حکم سعید لیلاز: 9سال زندان کلیک کنید.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
ارمان
|
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
1
0
خیر مقدم می گم به حضور چهره های حامی اصلاحات در بروجرد. پیداست که جریان اصلاحات و اعتدال با حمایت قشر روشنفکر جامعه به مثابه ققنوس برخاسته از خاکستر ،راه پیشرفت بر میگزیند.
آرمین خدایاری
|
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۵
2
5
شگفتا و وا خجالتا بر شما که با ردیف کردن این همه تهمت،آخرت خود را به این دنیا فروختید کرباسچی از بهترین شهرداران تاریخ تهران است و لیلاز یکی از بهترین اقتصاد دانان کشور؛چقدر راحت چوب حراج بر این مدیران ملی میزنید.لابد از دید شما احمدی نژاد و جلیلی و رحیمی مدیران نمونه کشور بودند؟!
پاسخ ها
admin
| |
۰۵:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۵
لینک حکم نهایی محکومیت کرباسچی و لیلاز طبق منابع رسمی در خبر درج شده است. لطفاً مطالعه فرمایید. مچکرم


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر