فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: شهدای مدافع حرم پروش یافتگان نهضت انقلاب هستند و با روحیه شهادت طلبی در این راه وارد شده اند.

کد خبر: ۱۰۴۲۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۶

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ"محمد پاپی نژاد" در یادواره شهید مدافع حرم سرهنگ احمد گودرزی که در حسینیه امام جعفر صادق(ع) بروجد برگزار شد گفت: شهیدان مدافع حرم مدال افتخار دفاع از اسلام را بر سینه زده اند و ثابت کردند که پرورش یافته مکتبی هستند که هر کجا ندای مظلومیت ملت مسلمانی را بشنوند به دفاع می پردازند.
وی اضافه کرد: این روزها جوانان غیرتمند ایران اسلامی حضور داوطلبانه خود را در دفاع از حرم حضرت زینب(س) اعلام می کنند و این حضور نشان دهنده روحیه ایثار و شهادت و عشق به اهل بیت(ع) است.
به گفته وی ننگ ابدی بر کسانی که می گویند این جوانان برای پول و مقام می جنگند.
سرهنگ پاپی نژاد اضافه کرد: این افراد به درستی معنی دفاع از ولایت و اهل بیت را نمی فهمند.
وی بیان کرد: اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز باید در خاک ایران با داعشی ها و تروریست ها می جنگیدیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: ملت ایران با توکل به خدا و نیروی ایمان و روحیه شهادت طلبی از ولایت و انقلاب و اسلام دفاع می کنند و هرگز اجازه نخواهد داد ارزشهای انقلاب مرود بی احترامی قرار بگیرد.
به گفته وی کسانی که این روزها به فکر ارتباط با استکبار جهانی هستند بدانند که اگر رهبر انقلاب اجازه بدهد دودمان آنها را به باد خواهیم داد.
وی اظهار داشت: کسانی که امروز با دشمن همنوا شده اند و می خواهند مزد جیره خواری خود را از دشمنان بگیرند کاری نکنند که کاسه صبر ملت لبریز شود.
سرهنگ پاپی نژاد گفت: رهبر انقلاب از سلاله پاک پیامبر(ص) است و شایسته ترین جانشین برای امام(ره) می باشد که اگر اشاره ای نماید مانند شهیدان مدافع حرم از ایده و تفکر رهبری و ارزشهای دینی و اسلامی دفاع خواهیم کرد.
به گزارش بازتاب بروجرد شهید احمد گودرزی اهل روستای قلعه محمد ضیا از توایع شهرستان بروجرد در 15 اسفند 94 در سوریه منطقه حلب به شهادت رسیدند .
انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر