سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

این روزها با آغاز فصل گرما کم کم حجابها رنگ دیگری به خود می گیرند و انگار گرمای هوا رنگ حجاب را کمرنگ کرده و پوشش در این فصل تغییر می کند.

کد خبر: ۱۱۰۱۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۰

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل وبلاگ حجاب آسمانی،تابستان به همه زیبائی هایش کم کم از راه رسیده و گرمای این روزها آمدن تابستان را خبر می دهد. این روزها با گذر از خیابانها می توان دید که فصل گرما فرصتی برای بدحجابی افرادی است که به بهانه گرما ذره ذره لباسهای خود را کوتاه و تنگ کرده تا گرما آزارشان ندهد. 

 مانتوهایی با رنگ های جیغ و ُتند، بدون کلمه و شنل مانند و آستین هایی کوتاه،  شالهایی که فقط روی سر هستند و  موها را نمی پوشانند، پاهای بدون جوراب، ساپورت هایی کوتاه و چسبان هر لحظه بیشتر و بیشتر در شهر می شوند.

  مدل هایی که با فرهنگ ما همخوانی ندارند و بیشتر از طریق غرب تبلیغ می شوند و جوانان و نوجوانان هم این مدلهای مختلف را خریداری و برای فصل تابستان استفاده می کنند. 

 البته پسران هم در این فصل سال و برای فرار از گرما تی شرت های آستین کوتاه پوشیده و با لباسهایی نامناسب در سطح جامعه حاضر می شوند. ویترین های فروشگاه های لباس هم این روزها با نصب یک کاغذ نوشته اند که لباسهای تابستانی رسید و وقتی نگاهی به ویترین ها می کنی، مانکن هایی مشاهده می شود که خود تبلیغی برای بی حجابی هستند. 

 در این میان بانوانی همچنان در گرمای تابستان چادرهای مشکی خود را با افتخار بر سر دارند و لذت این حجاب را با هیچ چیز در دنیا عوض نمی کنند و گرمای تابستان هم برایشان گذرا و مهم نیست. 

 در این روزهایی که با گرمای هوا بسیاری از خانواده ها ساعاتی را در پارکها و مراکز تفریحی سپری می کنند ،کم نیستند افرادی که با بدحجابی در این مراکز ظاهر می شوند و خودنمایی می کنند. متاسفانه بی حجابی در این فصل به نهایت می رسد و کلا در این ایام حجابها رنگ و بوی دیگری به خود می گیرند به طوری که برای فرار از گرما پوشش هایی به دور از فرهنگ دیده می شود. 

 به نظر می رسد برای جلوگیری از بدحجابی و بی حجابی باید از دوران کودکی آغاز کرد و کودکان را با با حجاب آشنا نمود تا در سن جوانی هم همچنان علاقمند به حجاب باشند. 

نیاز است که متولیان این امر خصوصا در فصل تابستان که بی حجابی به اوج خود می رسد وارد عمل شوند و از ترویج بی حجابی جلوگیری شود. 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
زینب
|
-
|
۰۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
0
0
این روزها درایام ماه مبارک رمضان با دیدن صحنه های بدحجابی خانمها به گستاخ بودن وکم محل بودن زنان نسبت به احکام الهی جز تاسف چیزی نباید گفت.به نظر بنده زنان بدحجاب از کمبود اعتماد به نفس وعدم شناخت شخصیت خودشان است که تظاهر به خود نمایی می کنند.به امید روزی که ظاهر شهر زیبنده نام آیت الله بروجردی باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر