تهیه کننده انیمیشن ناسور گفت: بی توجهی و بی مهری به فیلم های انیمیشن مذهبی مشاهده می شود و متاسفانه عده ای شعار دادند اما حمایت نکردند و این در حالیست که کارهای مذهبی نیازمند حمایت هستند.

کد خبر: ۱۱۸۴۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳

"داریوش دالوند" تهیه کننده انیمیشن ناسور در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: اکران انیمیشن ناسور از محرم آغاز شد که یش بینی می شد اکران این انیمیشن بسیار موفق تر از رستم و سهراب باشد.


وی اضافه کرد: اطلاع رسانی های خوبی برای انیمیشن ناسور انجام شد اما حمایت های لازم صورت نگرفت در حالی که کارهای مذهبی نیازمند حمایت بیشتری هستند.


به گفته وی در آغاز اکران این انیمیشن برخی از ارگانها برای حمایت وعده هایی دادند که تنها در حد شعار بود و قرار بود سانس هایی اختصاصی برای دانشجویان و یا خانواده های پرسنل قرار داده شود اما در زمان عمل، حمایت نکردند.


دالوند اظهار داشت: مدارس از انیمیشن ناسور بسیار استقبال کردند اما پیش بینی ما از اول این بود که این فیلم موفق تر از رستم و سهراب باشد اما عدم حمایت مهمترین مشکل بود.


وی با اشاره به آغاز ساخت انیمیشن های بعدی گفت: استارت کار برای ساخت فیلم امام علی(ع) زده شده است.


تهیه کننده انیمیشن ناسور اظهار داشت: همکاری و حمایت های لازم برای اکران فیلم سینمایی ناسور که روایتی از واقعه عاشوراست انجام نشد.


به گفته وی در برخی از سینماها شرایط لازم برای اکران این فیلم فراهم نشد و کاهش سانس ها در سینما از دیگر عواملی بود که بر اکران این فیلم تاثیر گذاشت.


دالوند خاطر نشان کرد: فیلم ناسور روایتی از واقعه عاشورا بود که این فیلم سینمایی 79 دقیقه ای در مدت16 ماه ساخته شد که در این فیلم به پیام عاشورار، نقش امام حسین (ع) و یارن باوفایش در کربلا اشاره شده بود.


وی بیان کرد: تلاش زیادی کردیم اما اتفاق خاصی برای ناسور نیفتاد و در مجموع کم لطفی های زیادی برای اکران ناسور مشاهده شد.


انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر