در پی تجمعات و انباشت زباله ها؛


در ادامه تجمعات کارگران شهرداری و دست کشیدن از کار که منجر به انباشت زباله ها شده بود، پیمانکاری از شهرداری با یک خودرو تلاش داشت تا زباله ها را ج مع آوری کند که این کار منجر به درگیری بین کارگران شهرداری و پیمانکار شد و شیشه های ماشین پیمانکار شکسته شد.

کد خبر: ۱۲۲۸۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴

به گزارش بازتاب بروجرد هر لحظه که می گذرد اعتراض و تجمع کارگران شهرداری برای حقوق معوقه و عیدی بیشتر می شود، کارگرانی که سه روز است دست از کار کشیده و منتظر تصمیم مسئولان مربوطه برای دریافت معوقات خود هستند.

 

تا کنون هیچ یک از تجمعات کارگران شهرداری نتیجه ای نداده و شهردار بروجرد و برخی از افراد تلاش دارند تا نشان دهند در شهرداری هیچ مشکلی نیست و در واقع درپوشی روی همه مشکلات بگذارند.

 شهزداری

کارگران شهرداری بروجرد سه روز است دست از کار کشیده اند تا کسی به فریاد آنها برسد و در این واپسین روزهای اسفند آنها هم با دریافت حقوق در کنار خانواده شاد باشند اما دست از کار کشیدن این کارگران سبب شده تا معابر بروجرد پُر از زباله هایی شود که 2 شب است روی هم انباشته شده اند.

 

بوی بد زباله های ناشی از رها شدن آنها در کوچه ها و خیابان ها گرچه سبب نارضایتی شهروندان شده اما کارگران می خواهند اعتراض خود را نیز این گونه نشان دهند که تا حقوق نگیرند، کار نمی کنند.

 

صبح امروز در بسیاری از کانال ها و گروه های تلگرامی تصاویری از انباشت زباله ها منتشر شد که گویا مدتی بعد از انتشار این تصاویر زباله ها، یکی از پیمانکاران با خودرویی اقدام به جمع آوری زباله های در معرض دید می کند تا به نوعی نشان دهند مشکلی در شهر وجود ندارد.

 شهزداری

این امر سبب می شود تا درگیری بین کارگران شهرداری و پیمانکار رخ دهد و شیشه های خودروی پیمانکار در نهایت شکسته شود.

 

امروز سومین روزی است که کارگران در مقابل شهرداری تجمع کرده اند و به نظر می رسد وضعیت شهرداری بروجرد و تجمعات بسیار بحرانی است.

 

متاسفانه بی توجهی و بی تفاوتی مسئولین به مشکلات کارگرانی که خواستار حق و حقوق خود هستند سبب شده تا برخی از رسانه های معاند از این فرصت سواستفاده کنند و برداشت های نامناسبی داشته باشند.

 

به گزارش بازتاب بروجرد به نظر می رسد هر چه سریعتر برای رفع بخشی از مشکلات کارگران و سامان بخشیدن به این وضعیت اقدامی صورت گیرد.

  

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر