تهیه کننده رستم و سهراب و ناسور خبر داد؛

تهیه کننده رستم و سهراب و ناسور گفت: آموزشگاه آزاد سینمایی و انیمیشن در بروجرد، پایتخت انیمیشن ایران با 26 رشته هنری راه اندازی شد.

کد خبر: ۱۲۳۷۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸

"داریوش دالوند" تهیه کننده انیمیشن سینمایی ناسور و رستم و سهراب در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: آریا صنعت تخیل از ابتدای فعالیت تا کنون بیش از 15 هزار  دقیقه انیمیشن تولید کرده که فیلم های سینمایی رستم و سهراب و ناسور از مهمترین تولیدات این مرکز است.

 

وی اضافه کرد: با توجه به درخواست های علاقه مندان به انیمیشن برای برگزاری دوره های مختلف انیمیشن، در نیمه دوم سال گذشته اقداماتی در راستای کسب مجور آموزشگاه آزاد سینمای و انیمیشن صورت گرفت.

 

به گفته وی با توجه به این که آموزشگاه آزاد سینمایی و انیمیشن تنها در چند شهر بزرگ کشور فعالیت دارد اما این مجوز برای بروجرد، پایتخت انیمیشن ایران صادر شد و آموزشگاه آزاد سینمایی و انیمیشن در این شهر راه اندازی شده است.

 

دالوند تعداد رشته های این آموزشگاه را 26 رشته برشمرد و افزود: کارگرادانی، تدوین، گویندگی، موسیقی، دوبلاژ، عکاسی، متحرک سازی، مدل سازی، طراحی و نورپردازی بخشی از رشته های مد نظر در این آموزشگاه می باشد.

 

وی بیان کرد: در این آموزشگاه دوره های مقدماتی، پیشرفته و مهارت برگزار می شود و علاقه مندان بعد از طی کردن دوره های مد نظر در راستای تولیدات انیمیشن جذب بازار کار می شوند.

 

تهیه کننده ناسور و رستم و سهراب تصریح کرد: برای برگزاری دوره های آموزشی در این آموزشگاه از اساتید مجرب و افرادی که در ساخت فیلم  رستم و سهراب فعالیت داشته اند و سالها خود در این حرفه کار کرده اند، استفاده می شود.

 

دالوند از برگزاری انیمیشن ویژه دانش آموزی خبر داد و افزود: با توجه به این که در ایام تابستان بسیاری از دانش آموزان اوقات فراغت زیادی دارند، دوره انیمیشن ویژه دانش آموزی برگزار می شود که دانش آموزان براساس نوع علاقه می توانند در این کلاسها ثبت نام کنند.

 

به گزارش بازتاب بروجرد فیلم های سینمایی رستم و سهراب، ناسور، آخرین فرستاده و مستند کهن پیشه ها از مهمترین تولیدات این مجموعه در پایتخت انیمیشن ایران بوده است.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر