نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به دستمزد و امنیت شغلی کارگران کیفیت تولید را به دنبال دارد و باید در جهت افزایش دستمزد کارگران تلاش کنیم.

کد خبر: ۱۲۵۱۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲

"عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: هفته کارگر فرصتی است تا از مقام این قشر زحمتکش تقدیر و تکریم شود.

 

 وی اضافه کرد: همه عالم کارگر هستند و هر کسی در جامعه کاری را انجام می دهد کارگر است اما منظور از کارگر افرادی هستند که در عرصه های صنعت، کشاورزی، خدمات و تولیدی تلاش می کنند و این قشر زحمتکش و وفادار به انقلاب هستند.

 

 به گفته وی کارگران در عرصه های مختلف وفاداری خود را به نظام نشان داده، وفاداری که نه فقط در حد شعار بلکه در مقام عمل با جسم و جان و تمام وجود وفاداری خود را به اثبات رسانده اند.

 

 گودرزی اظهار داشت: وظیفه همگان است که به جامعه کارگری توجه کنند و یکی از مسائل کارگران توجه به حقوق و دستمزد آنهاست و باید روش هایی را بررسی کرد و می شود با کاهش و درز گرفتن از مواردی، حقوق کارگران را افزایش داد.

 

 وی تصریح کرد: اگر حقوق کارگر افزایش یابد و امنیت شغلی تامین شد قطعا این اقدامات در جهت افزایش کیفیت کار این کارگر اثر گذار است و باعث افزایش بهره وری، ارتقای استاندارد و تقویت تولید می شود.

 

 نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: وقتی تولید تقویت شد، تقویت و رونق اقتصادی را هم به دنبال دارد که این کار سبب تقویت نظام و انقلاب می شود چون عرصه اصلی امروز ما برای مبارزه، عرصه اقتصاد است.

 

 به گفته وی همه نسبت به جامعه کارگری مسئول هستیم و حمایت از این قشر یعنی حمایت از انقلاب و تقویت اقتصاد و این در حالیست که گرچه کارهایی برای کارگران انجام شده اما حق مطلب ادا نشده و در مقام اقدام و عمل همه ما در چارچوب قانون و دستگاه اجرایی در دفاع از کارگر و حقوق کارگر وظیفه داریم به کارگران توجه کنیم.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر