در دهه اول محرم؛


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: همزمان با دهه اول محرم در بروجرد 50 ایستگاه صلواتی با حمایت های مردم و پذیرایی از عزاداران در نقاط مختلف بروجرد برپا می شود.

کد خبر: ۱۳۱۳۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵

حجت الاسلام "صادق جعفر پور" رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه محرم برنامه های مختلفی در بروجرد برگزار می شود که گردهمایی مسئولین هیات های مذهبی یکی از برنامه هایی است که در دومین روز دهه محرم برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: در حال حاضر 50 ایستگاه صلواتی در نقاط مختلف بروجرد آماده شده اند تا در ایام محرم از عزاداران و مردم پذیرایی کنند که این ایستگاه ها با حمایت مردم صورت می گیرد.

 

حجت الاسلام جعفر پور به طبل های حجیم و بزرگ در شب های محرم اشاره کرد و افزود: متاسفانه برخی از هیات ها در مراسم عزاداری از طبل های بزرگی استفاده می کنند که ممکن است مزاحمت برای برخی از افراد و بیماران ایجاد کند که در این راستا به هیات ها توصیه شده که از این طبل ها استفاده نکنند و از سیستم های صوتی مناسب در هیات ها استفاده شود.

 

به گفته وی اجتماع عظیم عزاداران و هیات های مذهبی یکی از برنامه هایی است که عصر روز عاشورا برگزار می شود.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد خاطر نشان کرد: سال گذشته این برنامه با حضور حدود 10 هزار نفر از عزاداران برگزار شد و امسال این برنامه نیز با برنامه های متنوع دیگری و با حضور مداحان در میدان قیام برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر