رئیس تأمین اجتماعی بروجرد گفت: شهرداری بروجرد 100 میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار است که حدود یک سوم از این بدهی، جریمه است.

کد خبر: ۱۴۲۳۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱

قدرت اله سعادتی در گفت‌وگو با بازتاب بروجرد  اظهار داشت: با توجه به مشکلات مالی در شهرداری بروجرد، در حال حاضر بدهی شهرداری به تأمین اجتماعی به 100 میلیارد تومان رسیده که 30 میلیارد تومان از این میزان بدهی جریمه و مابقی اصل بدهی است.

 

وی افزود: تاکنون اقداماتی مانند تهاتر زمین برای پرداخت این میزان بدهی در نظر گرفته اما انجام‌نشده و بدهی شهرداری به تأمین اجتماعی به 100 میلیارد تومان رسیده است؛ مجموع بدهی شهرداری بروجرد به سازمان تأمین اجتماعی شامل اصل بدهی و جرائم افزوده‌شده به آن است.

 

رئیس تأمین اجتماعی بروجرد از صدور مجوز و اعتبار موردنیاز برای راه‌اندازی شعبه دوم تأمین اجتماعی در بروجرد خبر داد و عنوان کرد: با توجه به جمعیت بیمه‌شدگان در بروجرد، راه‌اندازی شعبه دوم بسیار ضروری بود که با پیگیری‌های صورت گرفته مجوز لازم صادر و اعتبار موردنیاز برای آن در نظر گرفته‌شده است.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر اقدامات لازم برای تهیه زمین موردنظر در حال انجام است تا در صورت تهیه زمین لازم بتوان اقدامات بعدی را انجام داد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر