جانشین بازرسی قرارگاه امام حسین (ع) سپاه پاسداران:

 

 

جانشین بازرسی قرارگاه امام حسین (ع) سپاه پاسداران گفت: ملت ایران پشتیبان ولایت هستند و با ایستادگی و مقاومت، دشمن به عقب رانده می شود و با شکست مواجه می شود.

کد خبر: ۱۴۳۱۴
تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰

به گزارش بازتاب بروجرد سردار عبدالرحمن پورجوادی شامگاه شنبه در یادواره 300 شهید حوزه مقاومت یاسر که در مسجد ثاراله بروجرد برگزار شد اظهار داشت: بعد از پیرزوی انقلاب اسلامی ایرانی، دشمنان برای رسیدن به اهداف خود توطئه های زیادی را طراحی کردند و از همان ابتدا تحریم ها را آغاز کردند اما ملت ایران از همان تحریم ها به خودکفایی رسید.

وی اضافه کرد: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی ملت ایران در برابر دشمنان ایستاد و با ایستادگی و مقاومت دشمن را به عقب راندند و شکست دادند که برای پیروزی جوانان زیادی جان خود را فدا کردند و عملیات های زیادی صورت گرفت تا سرانجام پیروزی حاصل شد.

به گفته وی شهدا با جان نثاری و تقدیم جان خود، انقلاب اسلامی ایران را برای همیشه بیمه کردند و امروز با گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب در بسیاری از بخش های مختلف پیشرفت هایی صورت گرفته که از دستاوردهای انقلاب هستند.

سردار پور جوادی با اشاره به این که ملت ایران پشتیبان ولایت هستند افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران بعد از 40 سال به درختی تنومند تبدیل شده و باید همچنان در راستای اهداف و آرمان های امام(ره) و شهدا حرکت کنیم.

وی بیان کرد: امروز با گذشت سالها از دوران دفاع مقدس، جوانان و نوجوانان این سرزمین با داشتن روحیه شهادت و ایثار آماده جان نثاری هستند به طوری که مدافعان حرم ثابت کردند راه شهدا ادامه دارد و در هر شرایطی برای دفاع از ارزشها و اسلام جان خود را تقدیم می کنند.

به گفته وی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران فرمودند که اگر جنگ تکرار شود، جوانان مانند سال های قبل جان نثاری می کنند و دیدیم که در سوریه، مدافعان حرم در میدان نبرد با دشمن حاضر شدند و سبب شدند تا دشمنان تکفیری در این جنگ با شکست همراه شوند.

جانشین بازرسی قرارگاه امام حسین (ع) سپاه پاسداران تصریح کرد: امروز همه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر