نماینده مردم بروجرد در مجلس:

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خدمت به مردم بالاترین مبارزه با آمریکا است گفت: ملت ایران اسلامی بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن ایستادگی، عظمت و اقتدار خود را به دنیا نشان دادند.

کد خبر: ۱۴۳۲۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶

عباس گودرزی در گفت‌وگو با بازتاب بروجرد با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و راهپیمایی ۲۲بهمن اظهار داشت: ملت ایران همواره نشان داده‌اند که شرایط حساس را درک می‌کنند، دشمن‌شناس هستند و در لحظه حرکت لازم را انجام می‌دهند.

 

وی افزود: امسال نیز ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن حضور گسترده داشتند و با حضور پرشور خود، دشمن را مأیوس و ناامید کردند.

 

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این مملکت و انقلاب متعلق به مردم است، صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند و ملت ایران اجازه نخواهند داد دشمنان از مشکلات و خلأهایی که وجود دارد، سوءاستفاده کنند.

 

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور بیان کرد: اگر مشکلات اقتصادی وجود دارد باید خودمان برای رفع مشکلات گام برداریم چراکه دیگران از بیرون کشور دلسوز ما نیستند.

 

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: دشمنان زمانی از ما راضی می‌شوند که دست از ارزش‌ها، اصول، مبانی، سابقه درخشان، استقلال، ایستادگی و عزت دست‌برداریم ولی دست برداشتن از این برنامه‌ها با خوی ملت ایران سازگار نیست.

 

وی خاطرنشان کرد: در طول چهار دهه عمر بابرکت انقلاب اسلامی ایران ثابت‌شده است که ملت ایران پای انقلاب ایستاده‌اند و خواهند ایستاد و مسئولان نیز باید قدر مردم را بدانند و با تمام وجود در جهت رفاه، معیشت و رضایت خاطر مردم تلاش کنند.

 

گودرزی گفت: باید سعی کنیم که روزبه‌روز اعتماد مردم را به این نظام بیشتر کنیم و در جهت خدمت‌رسانی گام برداریم؛ بالاترین مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و باید با همه وجود به ملتی که شایسته است، خدمت کرد.

 

وی اظهار داشت: امسال نیز ملت ایران اسلامی بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن ایستادگی، عظمت و اقتدار را به دنیا نشان  دادند.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر