حضور نیروهای جهادی در کنار پزشکانی که در بیمارستان صحرایی سپاه به سیل زدگان خدمات ارائه می دهند، تسکینی است بر درد و رنج مردمانی که در سیل آسیب دیده اند.

کد خبر: ۱۴۴۳۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳

 به گزارش بازتاب بروجرد و به نقل از  سفیر افلاک بهار با آن همه زیبایی از راه رسید اما ابن بار بارش های بهاری تندتر از همیشه باریدند و سیلی مهیب در برخی از استانهای کشور به راه افتاد و خانواده های زیادی را بی خانمان کرد.

 

غم و رنج این حادثه سیل زدگان را آزار می داد اما نیروهای جهادی و مردمی با ایثار و عشق برای کمک به سیل زدگان شتافتند  و سبب شد تا این غم را به حاشیه ببرند.

 

اینجا پلدختر است، شهری که در سیل اخیر بیشتر از همه شهرهای استان آسیب دید اما از هر جای ایران نیروهای جهادی برای زدودن غم و رنج سیل زدگان و برای یاری رساندن به آنها راهی این شهر شدند.

Image result for ‫جهادگران سیل‬‎

برخی برای درمان بیماران آمده اند و برخی برای کمک به خانواده ها و رفع مشکلات ناشی از سیل اما همه یک هدف ناب را دنبال می کنند، همدلی و ایثار که این روزها این همدلی نیروهای جهادی در کنار سیل زدگان افتخاری برای همه ما است.

 

جای جای پلدختر را که نگاه می کنی، صحنه هایی فقط از جنس مهربانی، ایثار، کمک و همدلی مشاهده می شود.

Image result for ‫جهادگران سیل‬‎

علی صفر بخشی فرمانده بهداری غرب نیروی زمینی سپاه در گفت و گو با سفیر افلاک گفت: روزانه بیش از 1500 نفر برای درمان به بیمارستان صحرایی مراجعه می کنند و خدمات مورد نیاز به سیل زدگان پلدختر ارائه داده می شود.

 

وی اضافه کرد: تاکنون 70 عمل جراحی، 200 ام آر آی، 470 سونوگرافی، 448 خدمات دندانپزشکی، 600 آزمایش در این بیمارستان صورت گرفته و همچنان این خدمات به مردم این شهرستان ارائه داده می شود.

 

به گفته وی متخصصین و فوق تخصص هایی در بخش های مختلف این بیمارستان مشغول به کار شده اند و تاکنون 29 هزار و 465 مورد خدمات پزشکی و درمانی در پلدختر ارائه شده است.

Image result for ‫بیمارستان صحرایی لرستان‬‎

بخشی اظهار داشت: بسیاری از افرادی که برای درمان و دریافت خدمات به این بیمارستان سیار مراجعه می کنند از ارائه خدمات در بخش های مختلف رضایت دارند.

 

یکی از شهروندان پلدختر در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک گفت: خیلی از خدماتی که در این بیمارستان ارائه داده می شود قبلا اصلا در شهر پلدختر وجود نداشته و واقعا خدمات بسیار خوبی به مردم می دهند.

 

وی اضافه کرد: خانواده های ما گاهی برای یک ام آر آی 6 ماه منتظر بوده اند اما هم اکنون اینجا در بیمارستان از این خدمات استفاده می کنند و بیمارستان سیار راضی هستیم.

Image result for ‫بیمارستان صحرایی لرستان‬‎

به گفته وی پزشکانی در اینجا مشغول هستند که خالصانه کار می کنند.

یکی از پزشکان اعزامی به پلدختر نیز در این راستا افزود: بنده از سنندج اعزام شده ام و افتخار می کنم که در کنار سایر نیروهای جهادی و همکاران سپاهی در این شهر برای کمک به سیل زدگان مشغول هستم.

 

وی اضافه کرد: در این بیمارستان بخش های مورد نیاز خدمات لازم پزشکی و درمانی را به مردم ارائه می دهند و از 14 فروردین ماه مستقر شدیم و تا زمانی که نیاز باشد در منطقه هستیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر