مدتی است که چهار جایگاه سوخت CNG شهرداری بروجرد تعطیل شده و به 37 روز رسیده، این مشکل سبب ایجاد صف های طولانی برای سوختگیری شده که رانندگان را کلافه کرده است.

کد خبر: ۱۴۵۰۲
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵

به گزارش بازتاب بروجرد 37 روز از تعطیلی جایگاه های CNG در بروجرد می گذرد و علیرغم همه وعده وعیدهای مختلف متاسفانه تاکنون این مشکل برطرف نشده است.

 

در بروجرد از 6 جایگاه سوخت، چهار جایگاه سی ان جی در اختیار شهرداری بوده و 2 جایگاه در اختیار شرکت نفت است که در حال حاضر چهار جایگاه سوخت شهرداری تعطیل بوده و هر روز صفوف رانندگان تاکسی و خودروهای دوگانه سوز در خیابان سید مصطفی بروجرد طولانی تر می شود.

 

مدتهاست رانندگان تاکسی برای سوختگیری در مضیقه قرار گرفته اند و روز وعده ای جدید شنیده می شود که این مشکل برطرف شود اما این وعده ها تمدید شده و مشخص نیست این مشکل کی برطرف خواهد شد.

 

به نظر می رسد اراده ای جدی برای رفع مشکل تعطیلی جایگاه های سوخت در بروجرد وجود ندارد و در این میان بیشتر از همه رانندگان تاکسی گرفتار شده و با مشکلاتی روبرو شده اند که هر روز باید چند ساعت در این صف طولانی برای سوختگیری و کسب لقمه ای نان حلال معطل باشند.

 

رازانی یکی از رانندگان تاکسی در گفت و گو با بازتاب بروجرد اظهار داشت: نزدیک چهل روز است که جایگاه های سوخت در بروجرد تعطیل هستند و هر روز باید حداقل 2 ساعت در این صف برای سوختگیری معطل باشیم.

 

وی اضافه کرد: در برخی از روزها در اوج کار و زمانی که جابجایی مسافر زیاد است باید ساعتها در صف سوختگیری منتظر باشیم و این در حالیست که بسیاری از ما رانندگان تاکسی هزینه خانواده را با همین تاکسی تامین می کنیم اما واقعا مدتی است با مشکل مواجه هستیم.

 

این راننده تاکسی افزود: برایمان به صرفه نیست که همه سوخت ماشین را از بنزین تامین کنیم و چاره ای نداریم که از سی ان جی استفاده کنیم و تعطیلی مدت دار این جایگاه های گرفتاری هایی را ایجاد کرده که از مسئولین تقاضا داریم واقعا برای رفع این مشکل فکری کنند.

 

مسعود فلاح معاون عمرانی فرمانداری بروجرد در این راستا افزود: چهار جایگاه سوخت سی ان جی در بروجرد از 15 فروردین ماه تاکنون تعطیل هستند و قرار شد با مزایده از سوی شهرداری و واگذاری به یک شرکت، جایگاه های دوباره فعال شوند.

 

وی اضافه کرد: با توجه به این که مشکل جایگاه های سوخت در بروجرد از اواخر سال گذشته هم وجود دارد اما تاکنون اقدامی اساسی برای رفع مشکل صورت نگرفته و سبب نارضایتی شهروندان و رانندگان شده است.

 

به گفته وی در اواخر سال گذشته و امسال 2 بار مزایده برگزار شده است که ضروری است تا شهرداری هر چه سریعتر برای واگذاری و تعیین تکلیف جایگاه های سوخت اقدام کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر