ترکان در جمع مدیران دبیرخانه شورای عالی ایرانیان خبر داد:

گرین : سرپرست شورای عالی ایرانیان خارج از کشور از دستور رئیس‌جمهور برای بررسی چگونگی برقراری خط پرواز مستقیم بین ایران و آمریکا خبر داد.

کد خبر: ۲۹۲۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۵

به گزارش گرین، اکبر ترکان سرپرست شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور در نشست با  مدیران دبیرخانه شورای عالی، دستاورد های دیدار رئیس جمهور با ایرانیان مقیم آمریکا را تشریح کرد.

اکبر ترکان با اشاره به نتایج بسیار خوب دیدار رییس جمهور با ایرانیان مقیم نیویورک گفت: روحانی بر ضرورت و افزایش خدمت رسانی به تمامی ایرانیان در سراسر کره خاکی از  سوی شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور تاکید کرد.

ترکان گفت : دکتر روحانی بابیان اینکه ایرانی بودن، مهم ترین  نقطه مشترک برای تمام ایرانیان است، تاکید کردند  دبیرخانه شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور بایستی به کلیه ایرانیان اعم از یهودیان ،مسیحیان، زرتشتیان و مسلمانان ایرانی به بهترین نحو خدمات بدهد.

ترکان تسهیل رفت و آمد و ارتباط ایرانیان مقیم خارج  به کشور  را یکی دیگر از محورهای سخنان رییس جمهور اعلام وافزود : ایشان در راستای رفع مشکلات رفت و آمد  هموطنان  مقیم امریکا، دستور بررسی چگونگی برقراری خط پرواز مستقیم بین ایران و ایالات متحده آمریکا را صادر کرد.

سرپرست شورای عالی با اشاره به موافقت رییس جمهور بر باقی ماندن دبیرخانه شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور در مجموعه نهاد ریاست جمهوری گفت : انتظار رییس جمهور از دبیرخانه این است که با اصلاح ساختار و چابک سازی مجموعه، در زمینه ارائه خدمات و برقراری  ارتباط و تسهیل امور هموطنان مقیم خارج بیش از پیش تلاش کند.

وی افزود از نکاتی که رییس جمهور بر آن  تاکید دارند پیگیری دبیرخانه شورای عالی در جهت تسریع وحل مشکلات قضایی ایرانیان، وظیفه عمومی و تسهیل قوانین و مقررات رفت و آمد و رفع موانع و موارد بازدارنده  ارتباط هموطنان مقیم خارج با کشور  از سوی دستگاه های اجرایی ذیربط است . ترکان گفت: لازم است دبیرخانه در اسرع وقت نسبت به بررسی  قوانین و مقررات مربوطه و ارایه لایحه اصلاحی برای رفع کلیه موانع و محدودیت های پیش روی ایرانیان اقدام کند.

نویسنده : فارس

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 8
صابر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۰
0
34
چی شد بالاخره؟ پرواز دایر شد؟ یا طرف مذاکره فقط حرفاش مثه گذشته سرکاری بود؟؟؟؟ !!! راستی دشمن چه کسانی رو سر کار گذاشت ؟؟؟؟ (الف) با بصیرت ها رو ؟؟؟ (ب) بی بصیرت ها رو ؟؟؟؟؟؟ (ج) خودش رو !!؟؟ (د) اهل تدبیر رو !!!؟؟؟ (هـ) هر سه گزینه ی:(«ب» و«ج» و«دال») رو !!!؟؟؟؟؟
پیامک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۰
0
38
سیر تحول نام آمریکا : شیطان بزرگ >> شیطان کوچک >> شیطونک >> شیطون >> شیطون بلا >> جیگر طلا !!!!
امیری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
0
36
ساده لوحی محض است که با این گرگ پیر (آمریکا) وارد معامله شویم !! مگر یه روده ی راست دارند؟؟؟؟؟
امیری
|
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
0
31
ساده لوحی محض است که با این گرگ پیر وارد معامله شویم !! مگر یه روده ی راست دارند؟؟؟؟؟
محمدرضا اسماعیلی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
0
41
یعنی مشکل اساسی و فعلی ما فقط و فقط تسهیل در پرواز آن عده ی قلیل است ؟؟ اگر این عده ی قلیل مهم هستند! (که هستند!) پس عده ی کثیر بر حسب میزان کثرتشان مهم ترند !! آیا رییس محترم جمهور ، حتی در طی مراسم استقبالشان از آمریکا ندیدند و نشنیدند که حداقل برخی !! از مردم !!!! خواستار عدم رابطه ی با گرگ!!!! هستند که لازمه ی برقراری رابطه با گرگ!! آنست که یا اتفاقی باید بیفتد که گرگ !! دیگر گرگ!!!! نباشد !! و یا اتفاقی بیفتد که میش !! دیگر میش !!! نباشد !!!! سوال من این است بر حسب دلایل و اسناد معتبر!!! کدام یک از این دو اتفاق احتمالی رخ داده است ؟؟؟ تا بر حسب فرمایش معمار کبیر انقلاب که فرمودند : رابطه ی این ملت با شیطان بزرگ مثل رابطه ی « گرگ و میش » است . بپذیرم و بپذیریم که دیگر گرگ!! ، گرگ !! نیست !!! و بر این مسند !! تکیه ندارد................ و لاجرم در صدد ایجاد !! رابطه برآییم....... !!!!!!
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
0
28
به نظرتان اقدام بعدی رییس محترم ! جمهور چه خواهد بود ؟؟ !!
احمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
0
24
به همین سادگی !!!
رهگذر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۹
0
29
خدا بخیر کند !!

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر