وبلاگ انقلاب سوم

زمانی می‌رسد که مردم قضاوت می‌کنند کدام دولت خدمتگزارتر و کدام دولت فقط مدعی بود؛ البته ما همچنان امید داریم که دولت امید از موفق‌ترین دولت‌های جمهوری اسلامی باشد؛ بر تحریم‌ها غلبه کند و معیشت مردم را بهبود بخشد.

کد خبر: ۳۲۹۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۱

به گزارش بازتاب بروجرد ،وبلاگ انقلاب سوم نوشت: در خبرها خواندم که دو مصوبه «دولت تدبیر و امید» در حالی که تنها 3 ماه از تاریخ تشکیل آن می‌گذرد٬ توسط رئیس مجلس٬ غیرقانونی اعلام و ابطال شده است.

با جستجویی ساده در سایت‌ها،خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها می‌توان به وضوح دید که این خبر در سایت‌های حامی دولت و روزنامه‌های زنجیره‌ای به کلی سانسور شده و یا خیلی خفیف به آن اشاره شده است؛ این در حالی است که هر بار این اتفاق در دولت قبل رخ می‌داد بازتاب گسترده‌ای در این جراید داشت و تیترها و تحلیل‌های زیادی در حول آن ایجاد می‌شد و دولت به «بی‌قانونی» متهم می‌شد.

و اما دولتی که خود را «دولت تدبیر و امید» و «دولت راستگویان» نامید٬ سوء رفتارهایش ممکن است مردم را نا امید کند؛ «خالی بودن خزانه» که با برخورد منتقدانه بسیاری از آگاهان روبرو شد٬‌ یک بی‌تدبیری بزرگ در راستای مذاکرات هسته‌ای با دشمنان بود که دست مذاکره کنندگان را خالی کرد؛ برخوردهای چکشی و داس مانند در تصفیه دولتمردان قبلی و آوردن اتوبوسی همقطاران به دولت بر خلاف ادعای شایسته سالاری مطرح شده بود.

ادعای انجام اقدامات عملی و تغییر محسوس در وضع معیشت مردم در 100 روز تنها در حد ادعا باقی ماند؛ ادعای منش اعتدال در دولت تنها یک بلوف بزرگ بود و بسیاری از افراد مؤثر در فتنه 88 به دولت بازگشتند؛ ادعای چرخیدن سانتریفیوژ و معیشت مردم به طور همزمان هم تنها در حد یک ادعا باقی ماند و در حال حاضر فعالیت‌های هسته‌ای ایران در 3 ماه اخیر به پایین‌ترین حد خود رسیده است.

و البته وضع معیشت مردم هم که ناگفته پیداست و رشد صعودی قیمت‌ها در 3 ماه اخیر حفظ شده است؛ بی تدبیری دولت تدبیر و امید به کسری بودجه و درخواست تصویب متمم بودجه انجامیده است.

حال هر بلایی که منتقدان و دشمنان دولت‌های قبل بر سر احمدی نژاد و تیم اجراییش آوردند ٬‌امروز دامن آنها را در حکومت‌داری خواهد گرفت و مردم مدام این مدعیان را با دولت‌های قبل مقایسه و رفتار و منش آنها را کنترل می‌کنند؛ زمانی می‌رسد که مردم قضاوت کنند کدام دولت خدمتگزارتر و کاربلدتر بود و کدام دولت فقط مدعی و شعارگرا بود.

البته ما همچنان امید داریم که این دولت از موفق‌ترین دولت‌های جمهوری اسلامی باشد؛ بر تحریم‌ها غلبه کند؛ معیشت مردم را بهبود بخشد و باعث افتخار تمام ایرانی‌ها هم اکثریت 50.7 درصدی و هم اقلیت 49.3 درصدی باشد؛ چراکه ما سربلندی ایران اسلامی را می‌خواهیم.

نویسنده : فارس

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
حسین موسوی
|
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
0
2
ملت رو دست کم گرفته اند ! ملت بسیجی که جنگی به اون عظمت رو پشت سر گذاشته ، نه ساده لوح است نه ناشی و نه بی خیال ؛ رفتار این دولت و هر دولت دیگه ایی که بیاد رو رضد می کنند و با اصول اصیل انلاب و خط امام و شاخصه های مقام عظمای ولایت ، تطبیق میدهند و بعد ...... فقط قضاوت نمی کنند ! .... بلکه اوضاع رو با بصیرت هر چه تمام تر مدیریت میکنند و این وسط ... صادق و کاذب و... رو سرند میکنند این وسط هر شخصی اعم از رجل سیاسی یا مردم عامی باید مراقب باشند تا از قافله ی ملت بسیجی عقب نمانند..........

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر