همزمان با دهه مبارک فجر

هفته نامه پیغام  بروجرد به صاحب امتیازی احمد ترک زبان مجوز انتشار روزنامه  در استان را دریافت و از امروز همزمان با دهه مبارک فجر  اولین نسخه خود را به چاپ رساند.

کد خبر: ۳۸۶۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۵

به گزارش سفيرافلاك ، امروز صبح مصادف با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ،روزنامه پیغام بروجرد با حضور جمعی از مسئولین اولین نسخه خود را انتشار داد.

 این هفته نامه با مدیر مسئولی ˈ احمد ترک زبانˈ مجوز گسترش فعالیت خود از هفته نامه به روزنامه و از شهرستان به استانی را از هیات نظارت بر مطبوعات کشور دریافت کرده است.

 وی اضافه کرد: این هفته نامه در زمینه اقتصادی، اجتماعی و ورزشی فعالیت می کند و تا کنون 558 شماره از آن منتشر شده است.   

به گفته مدیر مسئول این هفته نامه، مقدمات لازم برای فعالیت روزنامه پیغام بروجرد از بهمن ماه امسال مهیا شده که تا پایان سال چهار صفحه ای و از سال آینده نیز به تعداد صفحات افزوده و تغییراتی در آن ایجاد می شود.

هفته نامه پیغام بروجرد در 22 شهریور سال 1379 اولین شماره خود را (به شماره صفر) منتشر کرد.

نویسنده : ابراهیم پوربهرام

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
رضا ف
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
0
0
بهشت شادی و دریای نوراست بروجرد از صفا “دارالسرور”است به نیکی درجهان پیچد طنین اش بروجرد است و فرهنگ بَرین اش ببین اسطوره های بی نشان را که “آرش”برگرفت اینجا کمان را حصارِکهنه ای دارد فرارو بروجردی که باشد “شهرِ بارو” بیا بنگر گلستانِ زمینی صفای “تختی”و اعیان نشینی! اگر روحی زتن آزاد داری بدان! جایی به “جون آباد ” داری! اگر از” سوزنی” گاهی گذشتی بزن کوبیده با دیزیِ مَشتی.. ! صفای باغ و آیینه کجا شد؟ بگو احساسِ دیرینه کجا شد؟ تمامِ حاصلِ عمّه قمرتاج به دستِ بچه هایش گشت تاراج! بگو آن باغهای بی کران کو؟! زلال “تِیج” و شورِ ماهیان کو؟ بگو فیلمِ درِپیتی کجا شد؟! تماشای “گرین سیتی” کجا شد؟! چرا ازبین مردم رخت بسته صفای مردمانِ “چال پسته”…؟! محرّم ،کُنجِ سقاخانه بنشین به هرکاشانه ای رنگِ عزا بین! ببین بی تابیِ روشن ضمیران شکوهِ عشق را در خرّه گیران! ببین که سکّه ی مهر است رایج بگیر از خانه ی” آقا ” حوائج اگرخواهی که تاثیرش بدانی ببر از خانه ی او استکانی… بیا تا لهجه ی بومی بجوییم کمی حرفِ بروجردی بگوییم… ……… خزان ای کاش تابستان بگردد خدایا! شهرِما استان بگردد ! یدالله گودرزی(شهاب)

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر