در پی لغو همایش تبیین شخصیت علمی امام(ره)

همایش ملی شخصیت امام خمینی(ره) روز های 16 و 17 اردیبهشت ماه در دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی(ره) در حالی که بنر های تبلیغاتی آن در سراسر شهرستان بروجرد به چشم می خورد لغو شد.

کد خبر: ۴۵۳۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۳

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از سفیر افلاک ، شخصیت علمی امام راحل(ره) بی شک نقش بی بدیلی در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی داشته و منشأ بسیاری از خیرات و برکات برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

بر همین اساس همایشی تحت عنوان همایش ملی تبیین شخصیت علمی امام خمینی(ره) که قرار بود در دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی(ره) روز های 16 و 17 اردیبهشت ماه برگزار گردد و بنر های تبلیغاتی این همایش به صورت گسترده در سطح شهرستان بروجرد نصب شده بود لغو شد.

شنیده ها حاکی از دعوت تندروهای اصلاح طلب از سید حسن خمینی به عنوان سخنران این همایش ملی است و نیز در کنار این  همایش فعالیت های نا معلوم دیگری در دست اقدام بوده است. همچنین شنیده شده که برخی عناصر فتنه گر در پی اجیر نمودن برخی افراد در جهت ایجاد اخلال در سخنرانی نوه امام خمینی(ره) بوده اند تا بتوانند این حرکات زننده را به مردم حزب الهی شهرستان بروجرد نسبت داده و با مظلوم نمایی خود از این جریان در رسانه های مختلف بهره برداری لازم را داشته باشند.

با توجه به نکات فوق تصمیم بر این شد که این همایش به دلیل لغو سفر سید حسن خمینی به بروجرد لغو گردد تا از عواقب بعدی و سوء استفاده رسانه های معاند از این همایش و اختلال احتمالی افراد اجیر شده فتنه گر در جهت وارد آوردن ضربه به نظام مقدس  جمهوری اسلامی و شخصیت والای حضرت امام خمینی(ره) جلوگیری بعمل آید.

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
0
7
آنکه نابینای انوار هدایت چراغ منیر ولایت است ... نه حق را می بیند و نه حقیقت را ..... مغرور به خویش می ماند تا ...... به چوب تر تاریخ تنبیه گردد ....
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
0
8
آقا ابراهیم دانسته هایت همه غلط است کسی با سید حسن مشکل نداره ! مشکل از سوی کسانی است که مقیم دیار فتنه اند و در پی تفرقه ی میان این ملت و این امت اند . لطفا اطلاعاتت را از خبرگزاری های فتنه سازان و فتنه گران کسب نکن . که عاقبتش سقوط در قعر حضیض فتنه گران است
ابراهیم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
8
2
شنیده هایتان اشتباه وبی اساس است آنهای که مانع شدند با سید حسن خمینی مشکل دارند

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر