اختصاصی/ طرح تحویل داوطلبانه ماهواره

سپاه ناحیه بروجرد در طرحی ابتکاری اقدام به تحویل گرفتن تجهیزات دریافت امواج ماهواره ای از اهالی شهرستان و اهدای گیرنده های دیجیتال شبکه های سراسری به صورت رایگان نموده است.

کد خبر: ۴۶۱۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۴

به گزارش سرویس فرهنگی بازتاب بروجرد ، ماهواره از ابزارهای بسیار برنده دشمن در تهاجم فرهنگی است که این روزها در اندرونی بسیاری از خانه‌ها جا خوش کرده است. این ابزار برنده تشبیه شده به چاقو بیشتر از آنکه منفعتش اسباب آسایش باشد، شعله‌هایش به خرمن آرامش کانون گرم خانواده سنتی و مذهبی ایرانی افتاده است.

یکی از دغدغه‌های اساسی امروز بسیاری از خانواده‌ها تهاجمی است که از ناحیه شبکه‌های ماهواره‌ای شکل گرفته و بدون تردید یکی از اهداف اصلی شبکه‌های ماهواره‌ای خانواده‌ها هستند. اگر چه این تهاجم مساله جدیدی نیست اما امروز به جهت فراگیری بیشتر آن نسبت به گذشته، این مساله شکل جدی‌تری به خود گرفته است.

طرح بیت المقدس فرهنگی/ماهواره بده ،دیجیتال بگیر

 سپاه ناحیه بروجرد در طرحی ابتکاری اقدام به تحویل گرفتن تجهیزات دریافت امواج ماهواره ای از اهالی شهرستان و اهدای گیرنده های دیجیتال شبکه های سراسری به صورت رایگان نموده است. اگر این گونه اقدام ها در سطح کشور به صورت گسترده اجرا شود و مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج به عنوان مراکز اشاعه فرهنگ غنی دینی ، با برگزاری اینگونه طرح ها، به معرفی آسیب ها و آثار تخریبی ماهواره بپردازند، رفته رفته نفوذ این وسیله نامأنوس در فرهنگ اسلامی در بین خانواده ها کمتر خواهد شد.

 اگر با همکاری دستگاه ها و نهادهای مسئول نسبت به اجرای این طرح با تبلیغات وسیع شهری اقدام شود، قطعا شاهد اثرات مثبتی در سطح فرهنگ جامعه و خانوداه ها خواهیم بود.

بیایید لیوان هایمان را به هم بزنیم...

   مرد جوانی در روز های اول اجرای طرح، پس از تحویل دستگاه ماهواره خود گفت: من و همسرم پسر کوچکی در خانه داریم که چند روز پیش سر سفره ناهار، هنگام نوشیدن آب به ما گفت بیایید لیوان هایمان را به هم بزنیم و بعد آب بخوریم و وقتی علت را از او پرسیدیم، گفت در فیلمی که دیروز توی ماهواره گذاشته بود دیدم! و مقصر را خودم و همسرم دانستم که این بستر را درخانه مهیا کرده ایم و خدا را شکر می کنم که اجرای این طرح باعث شد تا این ابزار گناه از خانه ما خارج شود.

گفتنی است این با هدف جمع آوری داوطلبانه ماهواره و اهداء دستگاه دیجیتال در سراسر شهرستان اجرا خواهد شد و همه  افراد می توانند با ارائه دستگاه ریسیور به همراه دیش و متعلقات آن به سراسر پایگاه های مقاومت بسیج یا ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بروجرد یک دستگاه گیرنده دیجیتال هدیه بگیرند.

نویسنده : ابراهیم پوربهرام

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر