اختصاصی/

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی بروجرد گفت : طرح ارتقاء امینت اجتماعی با جدیت در بروجرد در حال اجرا است.

کد خبر: ۴۸۹۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۷

سرگرد"سالار قبادی" روز سه شنبه در گفت و گو با بازتاب بروجرد افزود : طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف تامین آسایش و امنیت شهرواندان در سطح شهرستان بروجرد اجرا می شود.

وی بیان کرد : طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بروجرد همچنان ادامه دارد و همه این طرح ها در راستای تامین امنیت است که خوشبختانه مردم بروجرد از این طرح استقبال خوبی داشته اند.

قبادی اضافه کرد : در خرداد ماه امسال 36 نفر افراد متخلف در اجرای این طرح در بروجرد دستگیر شده اند و 56 دستگاه موتور سیکلت فاقد مدارک نیز در همین راستا توقیف شده است .

وی اظهار داشت : اجرای این طرح به صورت مستمر و چند نوبت در هفته اجرا می شود که وجود امنیت در بروجرد نشان دهنده اجرای این طرح است.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی بروجرد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه ناهنجاری و تهیه و توزیع موادمخدر ، مراتب را به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به پاکسازی محل و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

وی در پایان امنیت را یکی از مهمترین نیازهای جامعه عنوان کرد و خواستار مشارکت و همکاری بیشتر مردم با فرماندهی نیروی انتظامی در راستای ایجاد  تقویت امنیت در جامعه شد.

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
ایمانی
|
-
|
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۴
0
0
آخه چرا دروغ میگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 56 موتور پیرمرد و آدم حسابی رو گرفتن و اونوقت هرچی اراذل و اوباش هست در خیابان های پایین شهر دارن مزاحمت ایجاد می کنند . اگر جرعت دارند این ایست و بازرسی های موتور بگیری رو در پایین شهر و مکان های جرم خیز بگزارند نه وسط شهر هرچی کارمند و شاغل هست از اونجا رد میشوند .
امیر گودرزی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
0
1
شنیده ها حاکی از آن است در جلسه نمایندگان شهر با معاون راهبردی ریاست جمهوری مبلغ شش میلیلرد اعتبار برای بیمارستان آیت اله بروجردی و همچنین پیگیری منطقه ویژه اقتصادی بروجرد ومونیتورینگ امنیتی بروجرد مورد تصویب قرار گرفته است .
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۲
0
3
شما بگویید و ما هم باور کنیم!! اشرار در این شهر اجازه نمی دهند زن و بچه مردم آسایش و آرامش داشته باشند...

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر