اختصاصی/

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت : سومین دوره طرح تربیت حافظان قرآن در بروجرد در حال اجرا می باشد.

کد خبر: ۴۹۴۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۶

حجت الاسلام"رضا گودرزی" روز دوشنبه در گفت و گو با بازتاب بروجرد افزود : طبق سهمیه اعلام شده از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ، یک هزار و 300 نفر امسال باید در شهرستان بروجرد تحت پوشش طرح تربیت حافظان قرآن کریم قرار بگیرند.

وی بیان کرد : اگر چه کلاس های طرح تربیت حافظان قرآن کریم در سال جاری آغاز شده اما ثبت نام از علاقمندان برای شرکت در این کلاس ها ادامه دارد .

گودرزی اضافه کرد : علاقمندان در گروه های سنی 7تا 12 و 12تا 18و بزرگسالان برای ثبت نام باید به ادارات اوقاف و امور خیریه و بقاع متبرکه و امام زادگان مجری طرح تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان بروجرد مراجعه کنند .

وی اظهار داشت : سال گذشته یک هزار و 200 نفر این طرح را در شهرستان بروجرد فرا گرفتند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد تصریح کرد : این طرح در پایگاه های مرکز قرآنی قرآن پژوهان ، جامعه القرآن واحد خردسالان 1و2، مرکز قرآنی واحد بزرگسالان، پایگاه های مقاومت بسیج  بهارستان جامعه الزینب، مرکز قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه و سه بقاع متبرکه شهری و سه امامزاده روستایی در حال اجرا می باشد.

وی اظهار داشت : در پایان سال یک آزمون کتبی و یک آزمون شفاهی از حافظان قرآن صورت می گیرد و گوهینامه به آنها ارائه می شود.

به گفته وی این طرح سومین سالی است که در شهرستان بروجرد اجرا می شود.

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر