اختصاصی/ بهرام بیرانوند:
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت : سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به استان لرستان آثار و برکات زیادی را به همراه دارد.
کد خبر: ۴۹۵۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۵

"بهرام بیرانوند" روز یکشنبه در گفت و گو با بازتاب بروجرد افزود : مسئولان با سفر به استان لرستان و شهرستان بروجرد از نزدیک با مسائل و مشکلات آشنا می شوند و مسئولین شهرستانی نیز مشکلات و طرح های شهرستان را برای مسئولین کشوری بازگو خواهند کرد.

وی بیان کرد : به برکت انقلاب اسلامی ایران  خدمات ارائه شده در این کشور قابل مقایسه با قبل از پیروزی انقلاب نیست و خدمات شایان و قابل توجهی در این کشور توسط مسئولان به مردم ارائه شده است ، اما با این وجود بازهم مشکلاتی وجود دارد که با تلاش و همکاری می توان آنها را مرتفع نمود.

بیرانوند اضافه کرد : سرمایه گذاری در تولید ، صنعت و کشاورزی و بخش اشتغال از مهمترین موضوعاتی هستند که باید در سفر مسئولین به استان و بروجرد به آنها پرداخته شود.
وی تصریح کرد : استان لرستان و بروجرد جمعیت جوانی دارد که بخش عظیمی از این جوانها تحصیل کرده هستند و باید زمینه اشتغال برای آنها فراهم شود تا از مهاجرت به شهرهای دیگر جلوگیری شود.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : در بروجرد مشکلات کم آبی در برخی از روستاها وجود دارد به طوری که برخی از این روستاها با تانکر در روز آبرسانی می شوند که باید مشکل آب این روستاها مطرح و مرتفع شود.
وی یاد آور شد : در بحث گازرسانی به روستاها باید بیشتر مورد توجه و تاکید قرار بگیرد زیرا میانگین روستاهای گازکشی شده شهرستان نسبت به کشور کمتر است .
به گفته وی سد آبسرده که در حال ساخت است و این سد می تواند بخشی از آب شرب شهرستان را تامین نماید و همچنین در بحث راه و شهرسازی آزاد راه شهید بروجردی است که باید مطرح شوند.
وی بیان کرد : همچنین در سال 89 یک مجوز قانونی برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بروجرد گرفته شد که این منطقه در زمینی بیش از 410 هکتار  و در روستای دهکرد است.
بیرانوند اضافه کرد : ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان بروجرد، اشتغالزایی جوانان را به دنبال خواهد داشت.
پنج شنبه 29 خرداد ماه رئیس جمهور و هیئت همراه به استان لرستان سفر خواهند کرد.

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر