حاشیه های سفر وزیر راه و شهرسازی به بروجرد

در پی سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به استان لرستان، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز چهارشنبه به بروجرد سفر کرد.

کد خبر: ۴۹۸۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۱

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از سفیر افلاک ، در این سفر ابتدا وزیر با حضور در گلزار شهدای بروجرد یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند.

مردم بروجرد از همه اقشار مختلف ساعتها پیش در این سالن منتظر آمدن وزیر راه بودند، اما با ورود وزیر به داخل سالن موجی از خواسته ها و درخواست های گوناگون از طرف مردم آغاز شد.

برخی سعی بر این داشتند که درخواست های خود را به صورت نامه به دست خود وزیر بدهند و برخی هم آنها را به اطرافیان وزیر می دادند و این در حالی بود که از روزها قبل اعلام شده بود مردم خواسته های خود را به صورت پیامک اعلام نمایند اما برخی تصور داشتند به این گونه اقدام کنند، سریعتر به مشکل آنها رسیدگی می شود.

البته در این میان برخی با صدای بلند خواسته ها و یا مشکلاتشان را فریاد می زدند و مدام سعی داشتنند تا حرفشان را تا فرصت دارند بگویند حتی در چند کلمه...

مشکل بیکاری، مسکن مهر بروجرد، بیمارستان آیت اله بروجردی ، فرودگاه ، آب روستاها از مهمترین صحبت هایی بود که در این دیدار مردم با وزیر در میان گذاشتند .

در این میان برخی در میان جمعیت صحبت نمی کردند و تنها کاغذهایی که حرف دلشان بود را بالا برده بودند تا به این وسیله دیده شوند.

کاغذهایی که روی آنها نوشته شده بود" بروجرد قهرمان آزاد باید گردد" و یا کاغذ دیگری نوشته شده بود" بیمارستان آیت اله بروجردی" و چند علامت سوال.

روی کاغذ دیگری با خط درشت نوشته شده بود که" بیکاری ، نیروهای غیر بروجردی ادارات را اشغال کرده اند" و یا " بروجرد فلسطین ایران است "، "بروجرد استان باید گردد" ، " مسکن مهر" اینها همه بر روی کاغذهایی نوشته شده بود تا مشکل انها به زودی حل شود.

البته بعد از این دیدار وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان آیت اله بروجردی نیز بازدید کردند و سپس بروجرد را به مقصر خرم آباد ترک نمودند.

پس از اتمام سفر وزیر راه و شهرسازی به بروجرد متوجه شدیم که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز وارد بروجرد شده و دو خط تولید در شرکت داملران بروجرد افتتاح گردیده و برخی از خبرنگاران از این ماجرا بی خبر بودند ولی به هر شکل خبر ان را به اطلاع رساندند.

بنابر این گزارش، استان لرستان امروز و فردا میزبان رئیس جمهور و هیئت همراه  می باشد.

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر