بر اثر سقوط جرثقیل در هنگام بلند کردن یک تیرآهن در بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان بروجرد به چند وسیله نقلیه که در کنار خیابان پارک شده بودند خسارت جدی وارد شد،خوشبختانه در این حادثه کسی صدمه ای نرسید.

کد خبر: ۴۹۹۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۶

به گزارش سرویس حوادث بازتاب بروجرد به نقل از سفیر افلاک، بر اثر سقوط جرثقیل در هنگام بلند کردن یک تیرآهن در بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان بروجرد به چند وسیله نقلیه که در کنار خیابان پارک شده بودند خسارت جدی وارد شد،خوشبختانه در این حادثه کسی صدمه ای نرسید.

واژگونی جرثقیل در اورژانس بروجرد

با حضور مردم در محل و تماشای حادثه رخ داده ،خبرنگار ایرنا نیز بنابر رسالت خود در محل حضور یافته و اقام به عکس برداری و تهیه گزارش از این حادثه شد.

در همین زمان چند نفر از حراست بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان بروجرد با دیدن این خبرنگار در حال عکاسی با اعمال خشونت و توهین وی را به داخل بیمارستان کشانده و در اتاقی مورد ضرب و شتم قرار دادند.

حراست بیمارستان به چه حقی در محلی خارج از بیمارستان و در سطح معابر عمومی اقدام به اعمال خشونت آمیز و توهین به افراد نموده است و در آخر خبرنگاران مگر رسالتی غیر از تهیه خبر دارند؟

سقوط جرثقیل موجب ضرب و شتم خبرنگار ایرنا شد

به گفته علیرضا سلیمانی خبرنگار ایرنا که مورد ضرب و شتم و توهین مأمورین حراست بیمارستان امام خمینی(ره) قرارگرفته بود در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد بیان داشت : ساعت 30/18 دقیقه غروب بود که به من اطلاع دادند حادثه ای در خیابان سید مصطفی رخ داده و من برای جمع آوری خبر به آنجا مراجعه کردم و با صحنه سقوط یک جرثقیل که در حال ساخت آورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) بود مواجه شدم و بنا بر رسالت خود شروع به عکاسی و تهیه خبر برای خبرگزاری ایرنا کردم.

در این حین سه نفر از حراست بیمارستان با دیدن من در حال عکاسی از محوطه بیمارستان به سمت خیابان و معابر عمومی آمدند و با خشونت از این کار من جلوگیری کردند،با اینکه من خود را خبر نگار ایرنا معرفی نمودم ولی دو نفر از آنها دو دستم را گرفت و کشان کشان به داخل بیمارستان بردند و در اتاقی مورد ضرب و شتم قرار داده و از ناحیه مچ دچار آسیب بریدگی رباط دست شدم و لباسهایم کامل پاره و خونی شد.

علیرضا سلیمانی خبرنگار ایرنا در ادامه گفت : با هزاران امید به رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد تماس گرفتم و موضوع را با وی در میان گذاشتم اما وی با وجود گذشت دو روز هنوز حتی یک تماس با بنده نگرفته یا علت این کار را جویا نشده است.

علیرضا سلیمانی در پایان بیان داشت : از کسانی که این خشونت و اهانت به خبرنگاری را نموده اند شکایت رسمی نموده و امیدوارم هم لباس های من در این راه از من حمایت کنند تا دیگر شاهد این گونه توهین ها و خشونت ها در جامعه نباشیم.

نویسنده : ابراهیم پوربهرام

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
حجت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
0
0
تاسف بار است در شهر علم وادب وشهر فرزانگان این گونه رفتارها؛ مسئو لین شهر سرشان را بالاتر بگیرند .

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر