بیرانوند در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بروجرد در مجلس،گفت: با توجه به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت می توان زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را فراهم و مشکلات ناشی از فقر را رفع کرد.

کد خبر: ۵۱۶۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۳

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از خانه ملت، بهرام بیرانوند در نشست علنی امروز (یکشنبه 15 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکرشفاهی ،گفت: ایران مدافع مظلومان جهان است بنابراین تلاش های آمریکا برای محدودسازی ایران و همچنین ایجاد اختلاف بین مسلمانان محکوم است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نیروگاه بوشهر به 10 هزارسانتریفیوژ نیاز دارد بنابراین پذیرش محدودیت قابل قبول نیست و نباید فراموش کرد که رؤیای افراد خسته از مجاهدت محقق نخواهد شد.

بیرانوند افزود: در جلسه شورای اداری به رئیس جمهور گفتم که حاضر به کمک در تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت هستیم بنابراین باید به این موضوعات رسیدگی شود.

وی ادامه داد: یکی از لازمه های ورود به برنامه ششم توسعه کشور توجه به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است، باید به نحوی برنامه ریزی شود که در آینده موضوعاتی مانند اشتغال و ازدواج جوانان حل و فقر در جامعه ریشه کن شود.

بیرانوند گفت: با برگشت فرماندار استعفا داده بروجرد مشکلی نداریم بنابراین از رئیس جمهور می خواهم که دستور دهد فرماندار به بروجرد باز گردد.

وی افزود: از رئیس جمهور می خواهم که دستور دهد سدهای مورد نیاز حوزه انتخابیه ام تکمیل و احداث شود تا مشکل کمبود آب شرب حل شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از وزرای اطلاعات و کشور می خواهم که مانع خروج از کشور، متهمان به فساد در پرونده های نفتی شوند./

مطالب مرتبط:
برچسب ها: تذکر شفاهی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 5
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۴
0
8
منم با علی و احمد موافقم . حاجی کارش درسته . یه رزمنده ی واقعیه . نه به جمع کردن مال و منال فکر میکنه و نه اهل ریاست و ریاست طلبیه . حاج بهرام حقیقتا نماینده ی مردمه . اونهم مردم مومن و ولایت مدار ... و البته قشر ضعیف (از نظر مالی) مردمه .
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
0
9
منم با علی موافقم چرا همه چی رو با عینک بدبینی می بینید اینکه گفته بود :( قراره در عزل و نصب ها دخالت نکنه ) یعنی کس یا کسانی رو از طرفداران یا فامیل ها و آشنایانش مورد انتصاب قرار نده . نه اینکه در برابر عزل و نصب های فرمایشی یا غیرقانونی ...... سکوت کنه
علی
|
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
9
1
قزاز بود در عزل و نصب دخالت نکنه به این معنا که از هواداران خودش نصب نکنه نه اینکه به عزل و نصب های فرمایشی و غیر قانونی هم کار نداشته باشه
بی تفاوت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
12
0
نه خیلی گل کاشته دوباره برگرده واقعاً؟؟
غمخوار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۵
12
0
آقاجون قراربود درعزل و نصب مداخله نشود پس چی شد؟؟؟

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر