مسئول بسیج هنرمندان لرستان خبر داد:

مسئول سازمان بسیج هنرمندان لرستان گفت: جشنواره ادبیات داستانی بسیج در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

کد خبر: ۵۲۰۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۱

فریبرز حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار منار از آغاز به‌کار دبیرخانه هشتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج خبر داد و اظهار کرد: این جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود و آثار رسیده پس از داوری، طی مراسمی با حضور صاحبان اثر در مرحله استانی معرفی خواهند شد.

حاتمی تصریح کرد: ضمن تقدیم جوایزی به برگزیدگان هر رده سنی در قالب‌های تعیین شده (داستان کوتاه و داستان بلند)، برگزیدگان استانی به کارگاه نویسندگی خلاق دعوت خواهند شد تا پیش از مرحله کشوری نسبت به ارتقاء اثر خود اهتمام نمایند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان با اشاره به چاپ کتاب از آثار برگزیده توسط دبیرخانه مرکزی جشنواره، گفت: قالب آثار ارسالی به‌صورت داستان کوتاه و بلند در رده‌های سنی، جوان (تا 29 سال) و بزرگ‌سال (از 30 سال به بعد) می‌باشد.

وی با بیان این مطلب که به برگزیدگان هر گروه سنی در مرحله کشوری، جوایزی تقدیم می‌شود، افزود: این جشنواره در موضوعات سبک زندگی ایرانی و اسلامی، دفاع مقدس، مدیریت جهادی، انتظار و مهدویت، انقلاب اسلامی و زن و هویت اسلامی برگزار می‌شود.

حاتمی از داوری آثار به تفکیک گروه‌های سنی خبر داد و گفت: از شرایط شرکت در جشنواره، عدم ارسال آثاری‌ست که بیش از این در جشنواره یا مسابقه‌ای شرکت داده شده‌اند.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سازمان بسیج هنرمندان لرستان فرم‌های مربوطه را جهت شرکت در این جشنواره دریافت کنند.

هم‌چنین فرم‌های ثبت نام در پایگاه‌های خبری استان درج شده است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را پس از تکمیل مشخصات طبق فرم‌های ذیل از طریق پست الکترونیک dastanbhl@gmail.com ارسال نمایند.

 

 

دانلود بروشور و پوستر هشتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج

 

 

 

بروشور جشنواره ادبیات داستانی بسیج 1

 

 

 

 

 

بروشور جشنواره ادبیات داستانی بسیج 2

 

 

 

 

پوستر جشنواره ادبیات داستانی بسیج

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر