مراسم انس با قران پنجشنبه شب با حضور قاری برتر قرآن کریم محمد محمود المریجی از کشور مصر و جمعی از قاریان ممتاز شهرستان بروجرد در حسینیه گردان امام حسین (ع) شهرستان بروجرد برگزار گردید

کد خبر: ۵۲۱۲
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۶

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بروجرد ، در این مراسم نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت:اسلامی بروی کره زمین پایدار است که اسلام ناب محمدی (ص) و از جانب خداوند منان باشد.

حجت السلام دولتشاهی افزود: در طول تاریخ گروها و افرادی بودند که می خواستند با نیرنگ ، اسلامی را به مردم معرفی کنند که به بهانه آن بر مردم حکومت نمایند و چون اسلام آنها دروغین بود و از جانب خدا نبود خیلی زود از میان رفت.

وی در ادامه  بیان داشت:کسانیکه قصد تخریب اسلام را داشته اند در طول تاریخ  به طرق مختلف سرنگون شدند و اسلام داعشی هم مانند اسلام طالبانی این بار از عربستانی و قطری سرچشمه گرفته است که عده ای جنایتکار تکفیری را در خود جای داده و از آنها حمایت می کنند.
وی افزود: اینان همان  افرادی تروریست و  فاسد هستند که  بعد از آزادی از زندان با هم متحد شده و با حمایت عربستان سعودی و قطر ابتدا در سوریه دست به جنایت و خونریزی زدند و بعداز ناکامی در این کشور امروز به عراق هدایت شده اند.

وی سرانجام این چنین اسلامی را نابودی خواند افزود: این اسلام هم مانند اسلام طالبانی و تکفیری و اسلام امریکایی است که به لطف خداوند و مقاومت مسلمانان به زودی از بین خواهد رفت.
 
در ادامه این مراسم قاری محمد المحمود مریجی قاری برتر مصری با قرائت آیاتی از کلام الله مجید محفل نورانی انس با قرآن را با صوت زیبای خود منور ساخت.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر