اختصاصی/

نماینده ولی فقیه در سپاه بروجرد گفت : با توجه به تحولات اخیر در غزه ، امسال حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس بسیار اهمیت دارد.

کد خبر: ۵۳۰۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۸

حجت الاسلام "علاء دولتشاهی" روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با بازتاب بروجرد افزود : روز قدس که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت، روز حیات مجدد اسلام است.

وی بیان کرد : بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با تدبیر دور اندیشی این روز را روز قدس نامگذاری کردند و فضیلت این روز مبنای قرآنی دارد.

به گفته وی هر فردی که حامی ظالم است و حمایت هایی از قبیل حمایت های مالی و یا فکری داشته باشد ، همه آنها در این جنایات و خونریزیها شریک هستند .

حجت الاسلام دولتشاهی اضافه کرد : این جنایات از گذشته تا به امروز ادامه داشته است و می طلبد که انسان از مظلوم حمایت نماید و در این روز فریاد های خود را بر علیه رژیم صهیونیستی سر دهد و برای مقابله با این هجمه وسیع که علیه مسلمانان و مخصوصا علیه مردم مظلوم غزه رخ داده ، خشم خود را اعلام نماید.

وی اظهار داشت : امت اسلامی در هر کجای دنیا هم باشند، امسال پرشورتر از سال‌های گذشته حمایت خود را در روز قدس اعلام خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه بروجرد تصریح کرد : همه ما با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، این یادگار امام(ره) را ارج می نهیم و با فریادهای خود علیه ظالم از مظلومان حمایت می کنیم.

وی یاد آور شد : ان شااله روزی را شاهد برچپیده شدن  ظلم  باشیم که این روز دور نیست .

به گفته وی مردم در روز قدس بار دیگر هنرمندی و حضور گسترده و پر شور خود را برای جهانیان به نمایش خواهند گذاشت و از مردم مظلوم این سرزمین حمایت خواهند کرد.

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برچسب ها: روز قدس 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
|
-
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
0
0
انشا اله تا نابودی کامل رژیم ستمگر و اشغالگر اسرائیل ،همچنان مقتدرانه در صحنه هستیم و روز قدس را ارج می نهیم و در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنیم.
نعیم فکوری
|
-
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۲
0
0
به امید خدا حضور گسترده مردم همانند هر سال نمایانگر حمایت مردم از مضلومیت فلسطین است
محمدرضا جنابزاده
|
-
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۲
0
0
قدس پاره تن اسلام است.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر