اختصاصی/

طي حكمي از سوي دکتر کریمی فر مدير كل آموزش و پرورش استان لرستان جمشیدابوالفتحی به سمت سرپرست مديريت آموزش و پرورش شهرستان بروجرد منصوب شد.

کد خبر: ۵۳۶۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۰

به گزارش بازتاب بروجرد ،  مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش بروجرد امروز دو شنبه 6 مردادماه93 با حضور یوسفوند معاون پرورشی و فرهنگی در جمع فرهنگیان بروجرد در نماز خانه اداره برگزار شد.

در این مراسم آقای یوسفوند ، معاون پروشی و فرهنگی اداره کل ، ضمن تقدير و تشكر از فرج اله شاهوردی زاده درزمان تصدي مديريت آموزش و پرورش شهرستان بروجرد گفت: ما اين مراسم را مراسم توديع و مراسم وداع نمي دانيم و اساسا در آموزش و پرورش وداع وجود ندارد وبا توجه به قابليت هاي آقاي شاهوردی زاده  بي شك وی در مسئولیت های دیگر منشاء خدمات مهمی خواهند بود.

در ادامه  این مراسم ، فرج اله شاهوردی زاده مدیریت قبلی آموزش و پرورش ، طی سخنانی فعالیت های دوران تصدی خود را تشریح کرد و  از همه همکاران اداره تشکر و قدردانی نمود.

 سپس جمشید ابوالفتحی سرپرست جديد اداره آموزش و پروزش بروجرد ضمن تبريك فرا رسيدن عيد سعيد فطر   ، از همه همکاران فرهنگی خواست که وی را در انجام خدمت و ترويج فرهنگ ، تعليم و تربيت در اين شهرستان یاری نمایند.

 

نویسنده : ابراهیم پوربهرام

مطالب مرتبط:
برچسب ها: جمشید ابوالفتحی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر