مرکز مهندسی ارتش بروجرد موافقت خود را با تاسیس این مرکز اعلام و مجوز لازم را از سازمان مرکزی دانشگاه علمی کاربردی اخذ نموده و برای مهرماه سال جاری در رشته‌های مختلف در مقطع کاردانی و کار‌شناسی پذیرش دانشجو خواهد داشت.

کد خبر: ۵۳۶۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۶

به گزارش بازتاب بروجرد ، رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان در خصوص رشته‌های تحصیلی ارائه شده در مرکز آموزش علمی کاربردی مهندسی ارتش بروجرد گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی مهندسی ارتش بروجرد در ۲ رشته کاردانی فنی مکانیک و مکانیک ماشین‌های راه‌سازی و کاردانی فنی عمران، راه‌سازی و یک رشته کار‌شناسی مهندسی فناوری اطلاعات دانشجو خواهد پذیرفت.

دکتر سعید محمدزاده افزود : مرکز مهندسی ارتش بروجرد موافقت خود را با تاسیس این مرکز اعلام و مجوز لازم را از سازمان مرکزی دانشگاه علمی کاربردی اخذ نموده و برای مهرماه سال جاری در رشته‌های مختلف در مقطع کاردانی و کار‌شناسی پذیرش دانشجو خواهد داشت.

گفتنی است استان لرستان دارای 32 مرکز علمی کاربردی می باشد.

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
یاسمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۲
0
0
دوستان عزیز خواهشن از کسانی که قبلا کار میکردند در دانشگاه مهندسی خدمت میکردند وکار یادی هم کنید مثل داداشم مهندس سروان امیر حسنی که اونجا تدریس میکردند و دوسال بیشتر نبود که از دانشگاه افسری امام علی فرستاده شده بودند اونجا تصادف کردند در راه دانشگاه فوت کردند یادی هم کنید ممنون میشم

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر