فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بروجرد :

علیرضا دلیری گفت : در اجرای طرح ترافیکی 400 مورد تخلف رانندگی به علت نداشتن کمربند ایمنی، 72 مورد تخلف استفاده از تلفن همراه، 42 مورد نداشتن کلاه ایمنی و 529 مورد از سایر تخلفات اعمال قانون شدند.

 

کد خبر: ۵۳۸۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۵

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از فارس،  علیرضا دلیری صبح امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد گفت: ماًموران کلانتری 13 شهرستان بروجرد در حین گشت‏زنی در سطح شهر بروجرد یک دستگاه پراید را توقیف و در بازرسی از آن 30 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق را کشف و ضبط کردند.

وی خاطرنشان کرد: یک سارق اینترنتی که در این شهرستان اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی افراد کرده است، نیز در روزهای اخیر شناسایی و دستگیر شد.

این مسئول اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز نزدیک به 10 میلیون ریال از حساب بانکی وی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

فرمانده انتظامی بروجرد ادامه داد: با انجام تحقیقات و به کارگیری شیوه‌های ویژه پلیسی در کشف جرم متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در اقدامی منسجم دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به پلیس فتا منتقل شد.

دلیری اظهار کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه در مواجهه با مستندات پلیس به برداشت غیرمجاز از حساب اینترنتی مالباخته اعتراف کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از توقیف 23 دستگاه خودرو و موتورسیکلت در اجرای طرح کنترل ترافیکی خبر داد و گفت: همه تلاش خود را برای برخورد با افراد متخلف به کار می‎گیریم و در این خصوص سال ناامنی را برای سارقان پیش‎بینی می‎کنیم.

این مسئول بیان داشت: ماموران پلیس راهور شهرستان بروجرد با اجرای این طرح موفق شدند، 9 دستگاه خودرو و 14 دستگاه موتور سیکلت متخلف را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی بروجرد افزود: در اجرای طرح ترافیکی همچنین 400 مورد تخلف رانندگی به علت نداشتن کمربند ایمنی، 72 مورد تخلف استفاده از تلفن همراه، 42 مورد نداشتن کلاه ایمنی و 529 مورد از سایر تخلفات اعمال قانون شدند.

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر