سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد گفت : فضای امید و نشاط در مطالب توسط خبرنگاران منتشر شود..

کد خبر: ۵۳۹۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸

به گزاری بازتاب بروجرد "رضا آریایی" روز سه شنبه در جلسه برنامه ریزی برگزاری روز خبرنگار که در دفتر ایرنا بروجرد برگزار شد افزود : مشکلات و مسائل زیادی توسط خبرنگاران در طول سال مطرح می شود و همه ساله بعد از شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی این مراسم برگزار می شود.
وی بیان کرد : تا قبل از شهادت شهید صارمی روزی به نام خبرنگار نبود و روز شهادت شهید صارمی روز خبرنگار نامگذاری شده که این نامگذاری به جا بود و همه ساله باید تلاش شود تا این روز با شکوه هر چه بهتر برگزار گردد.
آریایی اضافه کرد : شهید صارمی یک الگو بود و خبرنگاران باید همواره این شهید را الگو قرار داده و راه این شهید و سایر شهدا را ادامه دهند.
به گفته وی در واقع خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و همواره مسائل و مشکلات مردم را به مسئولین اطلاع می دهند و انتظار پاسخ از مسئولین را نیز دارند.
وی اظهار داشت : اطلاع رسانی توسط خبرنگاران باید شفاف باشد و خبرنگاران یک رسالت بسیار سنگین را بر عهده دارند.
وی خاطر نشان کرد : کسی که خود را خبرنگار می نامد باید اهل کتاب و قلم باشد و خبرها را باید تجزیه و تحلیل نماید تا اخبار منتشر شده تبعات منفی در بر نداشته باشد و خبرنگاران تلاش کنند تا اخبار منفی و نامید کننده را در سطح جامعه منتشر نکنند زیرا این امر در روحیه مردم تاثیر گذار است .
سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد تصریح کرد : همه ساله روز خبرنگار در همه جای کشور برگزار می شود اما این مراسم باید در بروجرد با شکوه خاصی برگزار شود زیرا شهید صارمی متعلق به بروجرد است و مراسمی در شان این شهید و خبرنگاران باید برگزار گردد.
17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی روز خبرنگار نامگذاری شده است.

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر