عضو انجمن روابط عمومی ایران

حسن خسروی مدرس دانشگاه و عضو انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی کشور اعلام کرد :کتاب جدید با عنوان روابط عمومی و ارتباطات بزودی چاپ و روانه بازار خواهد شد .

کد خبر: ۵۴۹۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۰

به گزارش بازتاب بروجرد ، حسن خسروی مدرس دانشگاه و عضو انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی کشور اعلام کرد که به لطف و مرحمت خداوند متعال ، کتاب جدیدم با عنوان روابط عمومی و ارتباطات بزودی چاپ و روانه بازار خواهد شد .

 وی افزود : این کتاب در واقع تلاشی است در راستای پاسخ گویی به خواسته ها و نیازهای پژوهشی و مطالعاتی دانشجویان رشته های مختلف مدیریت و  بویژه علاقه مندان عرصه روابط عمومی ، بازاریابی و مشتری مداری . 

وی گفت : علاوه براین بخش قابل ملاحظه ای از کتاب به صورت حرفه ای برای مجریان و گویندگان و سخنرانان و آنانکه علاقه مند به مباحث مجری گری ، گویندگی و فن بیان و فنون سخنوری هستند تالیف و تنظیم شده که قطعا برای اهل فن جالب خواهد بود چرا که مطالب هم به صورت آکادمیک به رشته تحریر درآمده و خود یک منبع درسی برای این حوزه بوده و هم  با توجه به اینکه نگارنده خود از مجریان با سابقه همایشها و مراسم مختلف ملی و بین المللی با بیش از 1000 اجرا (مجری گری )در داخل و خارج از کشور می باشد  به صورت کاربردی قابل استناد و استفاده خواهد بود .

حسن خسروی مولف کتاب روابط عمومی و ارتباطات گفت: قرار است که به امید خدا با همکاری ناشر محترم اثر ، کتاب برای ترم تحصیلی آینده دانشگاه ها چاپ  و روانه بازار شود .

از این رو اساتید رشته های مختلف کسب و کار ، مدیریت ، روابط عمومی، بازاریابی و... میتوانند از مباحث این کتاب برای تدریس دروس خود استفاده نمایند .

خسروی در ادامه گفت : کتاب جدید من در حقیقت یک درسنامه مفید برای تمامی اساتید ، معلمان ، مدیران ، سرپرستان و دست اندرکاران عرصه مدیریت و روابط عمومی کشور و تمام آنانی که (مثل آموزش و پرورش – دانشگاه ها – مراکز نظامی و انتظامی – شهرداریها - استانداریها - فرمانداریها و...)  به نحوی دستی در تعامل و ارتباطات با دیگران دارند میباشد .

وی توصیه کرد که مدیران سازمانها و مخصوصا بانکها و بیمه ها و سازمانهایی که دارای شعب مختلف هستند از این کتاب استفاده کرده و همیشه آنرا در کنار خود داشته باشند .

حسن خسروی افزود :  علاوه بر اینها  کتاب  دارای بخشهای متنوع برای استفاده عموم اعضای خانواده ها ست برای آنکه  بدانیم چگونه با یکدیگر تعامل سازنده و مفید داشته باشیم .

  کتاب روابط عمومی و ارتباطات در بیش از 400 صفحه در قطع وزیری تهیه و تنظیم شده و امید است بتواند در میان دل و جان همه دوستان و عزیزان عرصه روابط عمومی و ارتباطات کشور جای مناسبی برای خود باز کند .

این کتاب در چهار فصل به رشته تحریر درآمده است : فصل اول : شامل مطالب مدیریتی است .

فصل دوم اختصاص به مباحث روابط عمومی داشته و در فصل سوم نیز به بازاریابی ، مشتری مداری وکسب و کار پرداخته شده و نهایتا در فصل چهارم به صورت جسته و گریخته و تحت عنوان مطالب پیوست کتاب ، نکته های خواندنی در باب روابط عمومی و مدیریت و ارتباطات در آن گنجانده شده است .

سواد رسانه ای ، هوش هیجانی ، اصول و فنون مجری گری و گویندگی و سخنوری ، تصمیم گیری ، تفویض اختیار ، خبر نویسی ، زبان تخصصی ، فروش ، ارتباطات انسانی ، زبان بدن ، مدیریت زمان از جمله مباحث این کتاب هستند .

مطالب مرتبط:
برچسب ها: حسن خسروی روبط عمومی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر