از محرم61 هجری بگیر بیا تا عاشورای 88 وحرمت شکنان فتنه گر که مردم خداجو نامیده شدند ولی مانند اصحاب یزید که به خیمه‌های ارباب حمله کردند به خیمه‌های عزادارن ارباب حمله کردند.

 
کد خبر: ۶۷۵۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۲
مثل اینکه خدا عاشورا را برای همه تاریخ روز جدائی حق  از باطل قرار داده است.

از محرم61 هجری بگیر بیا تا عاشورای 88 وحرمت شکنان فتنه گر که مردم خداجو نامیده شدند ولی مانند اصحاب یزید که به خیمه‌های ارباب حمله کردند به خیمه‌های عزادارن ارباب حمله کردند.


در روز عاشورا زدن و رقصیدن و شادی کردن و تازه پی بردم چقدر زیباست و بجا در زیارت عاشورا میخوانیم.

روز شادی آل زیاد و آی مروان وتمام دشمنان اهل بیت استتازه فهمیدم چرا امام آمریکا رو شیطان بزرگ خطاب کرد وقتی از وقایع عاشورای 88 مثل عاشورای 57 حمایت کرد .

"عــــاشورا" یک فرهنگ است ، نه یک حادثه !فرهنگی که از روز ازل تا روز ابد مرز بین حق  و باطل است.روزی که در آن دیگر اعتدال و میانه روی جواب نمیدهد؛باید تکلیفت را روشن کنی یا با سپاه اربابی یا با لشکر یزیدی؟

عجب روزی است عاشورا که در آن عاشقان واقعی ارباب و اسلام خودشان را نشان میدهند؛آنهائی که فقط در حرف عاشق ارباب هستند هم خودشان را به خوبی نشان میدهند؛سربازان بی جیره مواجب شیطان و منافقین و دورویان هم به خوبی خودشان را نشان میدهد.دقیقا هرکی با ارباب نباشه با شیطان است خوب مشخص میشود.

 

اگر سپاه یزیدبه خیمه‌های زن وبچه ارباب و یارانش حمله کردند؛باقیمانده و کسانی که از نسل یزید بودند هم به خیمه های عزاداران ارباب حمله کردند.حرمت شکستند.اگر در نمازگزاران ظهر عشورا را تیر باران کردند.در سال88 با مصالح ساختمانی و سنگ به نمازگزاران حمله کردند.امت خداجوئی که به خیمه‌های عزاداران خون خدا حمله کردند.

در آن سالی که عده ای فتنه‌گر، بيرق "تقلب" به دست گرفته بودند و مدعي بودند در اعتراض به وقوع تقلب در دهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران به عرصه آمده‌اند، اما فجايع و اهانت‌هايي كه توسط اين جماعت فتنه‌گر در عاشوراي آن سال رخ داد، نشان داد كه اصل دشمني اين جماعت با شريعت ناب محمدي و مكتب حسيني و عاشورايي است.و انتخابات و ادعای تقلب در آن بهانه ای بیش نیست.

ظلم برارباب  به روز عاشورا و به سرزمين كربلا محدود نشده است و عاشوراي حسيني در طول تمام تاريخ، محكي بوده براي جدا شدن صف يزيديان از عاشورائيان كه حضرتش فرمود "كل ارض كربلا و كل يوم عاشورا"

 

در طول 1273 سال پس از عاشوراي سال 61، انگار آنچنان كه حب علي نسل به نسل و سينه به سينه منتقل شده، بغض نسبت به علي و فرزندانش نيز نسل به نسل و سينه به سينه منتقل شده است.

 

اهانت به ارباب يكي از دردناك‌ترين مقاطع تاريخ شيعيان است. اهانت به خاندان، اهانت به مضجع شريف، اهانت به مراسم عزاداري، اهانت به ...، اهانت از سوي عباسيان، اهانت از سوي بهائيت، اهانت از سوي وهابيت و ...

اما حيرت‌آورترین اهانتي‌ كه به حضرت ارباب اباعبدالله الحسين شده است، در ايران یعنی تنها کشور شیعه جهان، تهران ام القراء جهان اسلام و در روز عاشوراي سال 1388 شمسي صورت گرفت.اهانتی که تا آخر تاریخ ننگش بر پشیانی فتنه گران و حرمت شکنان باقی میماند.

عاشورای 88 را چه کسی است میتواند فراموش کند؟، همان روزی که منافقین و بهایی ها و سبزهای فتنه گر یکی شدند و پرچم سیاه عزای مردم تهران را به آتش کشیدند.

دل بی بی زینب را دوباره خون کردند,وخاطرات عاشورا61 هجری را دوباره زنده کردند.

عاشورائی با سازماندهی منافقین و بهائیان ,حرمت ارباب را شکستند.

جريانی كه پشتش به فرقه ضاله بهائيت و به رهبري صهيونيزم جهاني نیز گرم بود، در این روز به طور كامل نقاب از چهره انداخت و با جسارت به مراسم عزاي امام حسين(ع)، سوت، كف‌زدن و هلهله در روز عاشورا، بي‌حرمتي به خيمه، پرچم و عزاداران حسيني و دراز دستي به سمت نمازگزاران ظهر عاشوراي تهران،روی حرمله وشمر و عمر سعد را هم سفید کردند. نام جريان خود را در كنار ساير اهانت‌كنندگان و ظالمان در حق حسين(ع) و خاندان حسين(ع) در تاريخ ثبت كرد.و نشان دادند چیزی از مسببان واقعه عاشورا نه تنها کم ندارند بلکه روی آنها را هم سفید کردند.

جریانی که حامیانش از گوکوش تا سروش؛از بهائی تا وهابی,از امپریالیست تا صهیونیست شکر خداقافیش هم جوره؛خلاصه هر کسی که با شیعه و و اسلام مشکل داره هر کسی که با جمهوری اسلامی چون بیرق شیعه را بلند کرده دشمنی دارد به میدان آمد ولی مثل همیشه که خدا روز عاشورا را روز رسوائی آل بنی امیه ودشمنان شیعه و اهل بیت قرار داده است رسوا شدند.تا مشخص شود گذشته افراد ملا حال افراد نیست.

فتنه گرانی که تمام مقدسات و خطوط قرمز نظام را زیر پا گذاشته بودند, از توهین به امام خمینی بگیر بیا تا زیر سوال بردن حمایت از فلسطین وحزب الله وآرمان آزادی قدس وسردادن شعارهائی که پسند دشمنان اسلام وایران بودند,در آخر سر هم دیدیم حتی برای حفظ ظاهرم به عاشورای حسینی که شیعه وسنی در شکی ندارند که حق ب کی بود,چه کسی مظلوم بود حرمتش را نگه میدارند,آنها هم ندا با یزیدیان زمان حرمت کنی کردند.

برای فتنه‌ی «هشتادوهشت»، «عاشورا»

 
بهانه بود که شد خود «طناب‌ِدار»خودش!
ولی به «قتل» و «جنایت»، «جَری» بود، حتی...
اگر «یزید»، «پشیمان» شود زکار خودش!
به‌قول «فتنه‌گران»، «کُلِ یَوم، عاشورا»
که افکنَد به «خیام»، «آتشی» زِ«نارِ» خودش!
***
نماد جنبش سبزِ «سوروس»، مناسب بود
که زینتی بشود بر سر «مزارِ» خودش

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ...

یاعلی

نویسنده : رضا کاشنده

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر