فرمانده نیروی انتظامی بروجرد نحوه دستگیری قاتل معلم بروجردی را تشریح کرد.

کد خبر: ۶۷۶۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۶

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ"علیرضا دلیری" در نشست خبری با خبرنگاران افزود: اول آذر ماه امسال دانش آموز 15 ساله ای که پس از ضربه زدن با چاقومعلم خود را به قتل رسانده بود ،فرار کرد.

وی بیان کرد : سن کم ، ناشناسی ونداشتن پرونده قضایی از جمله مواردی بودند که سبب به تاخیرافتادن دستگیری وی شد.

به گفته وی پس از فرار قاتل ، تلاش پلیس برای دستگیری وی همچنان ادامه داشت به طوریکه پلیس برای جستجو شهرستان های اهواز، آبادان، نهاوند را نیز کنترل و جستجو کرد .

دلیری اظهار داشت : همچنین پلیس مرزبانی و آگاهی نیز جهت دستگیری وی،مرز ایران را هنگام خروج زائران در ایام اربعین را کاملا کنترل کردند.

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد تصریح کرد: در این مدت نیز اجساد بی هویت در سراسر کشور نیز بررسی شده بود.

به گفته وی تطبیق عکس از قاتل باعث شناسایی وی در یکی از کانون های اصلاح و تربیت تهران شد و قاتل سرانجام دستگیر شد.

وی افزود : قاتل فراری بعد از قتل معلم بروجردی روانه تهران شده بود و در تهران نیز دوباره سبب درگیری می شود و پس از ضرب  و شتم توسط پلیس تهران دستگیر و با نام "محمد امین ص" فرزند علی تحویل کانون اصلاح و تربیت شده بود.

دلیری اظهار داشت : پلیس آگاهی شهرستان بروجرد به همراه پدر قاتل وی را شناسایی کردند و اکنون قاتل در حال انتقال به بروجرد است.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد گفت: برسی پرونده و سرنوشت قاتل بروجردی را مقامات قضایی شهرستان و قاضی پرونده مشخص می کنند.

شایان ذکر است که "محسن خشخاشی" دبیر فیزیک دبیرستان پسرانه حافظی بروجرد در روز اول آذر ماه سال جاری توسط دانش آموز کلاس با ضربات چاقو به قتل رسید.

انتهای پیام/

نویسنده : مرجان سلیمانی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر