فرماندار بروجرد:

فرماندار بروجرد گفت: شهدا مظهر افتخار و عزت ایران اسلامی هستند.

کد خبر: ۷۳۸۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۲

به گزارش بازتاب بروجرد و به نقل از ایرنا "مسلم پورقاسمیان" در مراسم تجلیل از خانوادهای شهدای جهادگر افزود: تکریم از شهدا و خانواده های آنها، تکریم از تمام داشته ها و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا و جانبازان در راه حفظ ارزش های اسلامی، دین خود را ادا کرده اند، افزود: پدران، مادران، فرزندان و همسران شهدا و جانبازان با صبر و پایداری، حافظ و پاسدار خون شهدا هستند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه بروجرد بر لزوم تداوم راه شهدا و جانبازان تاکید کرد و گفت: باید راه این عزیزان را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ادامه دهیم.

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد نیز در این آیین گفت: شهرستان بروجرد در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی یکهزار و 500 شهید به ایران اسلامی تقدیم کرده است که 15 شهید از این تعداد مربوط به جهادگران و سنگرسازان بی سنگر جهاد کشاورزی می باشند.

رضا امینی افزود: جهاد کشاورزی بروجرد همچنین در این دوران 40 جانباز، پنج آزاده و یکصد ایثارگر به میهن اسلامی تقدیم کرده است.

وی با بیان اینکه شهدا همواره الگوی ما در تمام مراحل زندگی هستند، اظهار داشت: صبر و استقامت خانواده های شهدا ستودنی است و اگر این صبر و استقامت نبود هرگز شاهد پیشرفت و امنیت کشور نبودیم.

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: همه ما وظیفه داریم با تکریم خانواده معظم شهدا و برپایی یادواره راه شهدا، جانبازان و ایثارگران را ادامه دهیم.

خاطره گویی از دوران هشت سال دفاع مقدس توسط فرماندار و مدیر جهاد کشاورزی بروجرد و تجلیل از خانواده 15 شهید جهادگر جهاد کشاورزی این شهرستان از دیگر بخش های این آیین بود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر