یادداشت/ابراهیم پوربهرام

مقام معظم رهبری سال 1394 را سال دولت و ملت ، همدلی و هم زبانی نامیدند و تنها راه پیشرفت و عزت ملت ایران را همبستگی ملی و استفاده از ظرفیت های بسیار بالای داخلی توصیف کنند.

کد خبر: ۷۴۱۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۱

سال 94 در حالی آغاز شد که رهبر معظم انقلاب شعار امسال را " دولت و ملت ، همدلی و هم زبانی " نامید و آب پاکی را روی دستان دولت و ملت ریخت و تنها راه چاره ی پیشرفت توأم با عزت کشور را در گرو همدلی و همزبانی دولت و ملت عنوان فرمودند.

از این سخنان بر می آید تا زمانی که دولت و ملت پا به پای هم و پشت به پشت هم در تمامی اوضاع و احوالات جاری داخلی و جاری در کنار هم باشند براحتی خواهند توانست ،مشکلات در عرصه های مختلف و توطئه های داخلی و خارجی دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی را کنار  زده و افقی روشن را در برابر دیدگان ملت و دوستانی که چشم به دستاورد های نظام انقلاب اسلامی دارند، نمایان کنند.

همدلی و همزبانی ، شاه کلیدی خواهد بود تا دولت و ملت بتوانند از آن در مذاکرات هسته ای دست بالا را داشته باشند و با اعتماد و پشتیبانی از دولت در این راستا ، جبهه مقابل را دچار تزلزل کرده و با کمترین هزینه بتوان بیشترین سود را عاید کشور کنند.

انگشتان یک دست تا زمانی که مشت شده و گره خورده نباشند ، تهدیدی برای طرف مقابل نخواهند بود ، آری ملت و دولت انگشتان یک دست هستند که با مشت شدن و همدلی و همزبانی خواهند توانست جبهه استکبار را به چالشی جدی روبرو سازند و جلو یاوه گویی ها و زیاده طلبی های دشمن را بگیرند و با روحیه ایثار و فداکاری نسبت به هم میدان کارزار را از آن خود کنند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
بصیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱
0
2
ملت عزیز ایران ، ملتی ایثارگر ، انقلابی ، فداکار و بصیر است . ملت رشید ایران ولی نعمت دولت و دولتمردان است . به یقین آحاد دولت باید برای همدلی با ملت و همزبانی با ولی نعمتان خویش ، بیش از پیش باید بکوشند.هیچ عقل سلیمی انتظار ندارد خیل عظیم میلیونی ملت فداکار ایران ، دل و زبان خود را برای همدلی و همزبانی با عده ی قلیل دولت که ردای خدمتگزاری این ملت شریف را بر تن کرده اند ، تغییر دهند . به یقین مفهوم این کلام حکیمانه ی رهبر فرزانه ی انقلاب ، خزاب به آحاد دولت است . که دل و زبان خود را به دل و زبان ملت نزدیکتر سازند . از این رو در همدلی با ملت و همزبانی با خواسته های بحق آنان ، بیش از پیش کوشا باشند . ان شا الله

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر