یادداشت/ابراهیم پوربهرام

حجت الاسلام منتجب نیا، دبیر کل حزب اعتماد ملی :  دلواپس ها! بی عقل ها! بی ترمزها! گستاخ ها! دلواپس، اختلاس های میلیاردی هستند!

کد خبر: ۸۰۶۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۴

حجت الاسلام منتجب نیا، دبیر کل حزب اعتماد ملی درهمایش بزرگداشت24 خرداد، در سخنانی که به دور از شعور سیاسی و اخلاق اسلامی بود ،  درجمع اصلاح طلبان استان لرستان اظهار کرد :  دلواپس ها! بی عقل ها! بی ترمزها! گستاخ ها! دلواپس، اختلاس های میلیاردی هستند!

وی در بخشی از سخنان خود نمایندگان مجلس را گستاخ توصیف و با عناوین گوناگون به آنها حمله ور شد.

منتجب نیا با تهاجم بی سابقه با دولت قبل در پی سرپوش نهادن بر عملکرد نا موفق در انتخابات و فتنه سال 88 و خسارات جبران ناپذیر آن برای کشور بود.

در اینجا می بایست به دور از هر گونه تعصبات حزبی و گروهی چند نکته را یادآور شد.

آقای منتجب نیا ،  ملت  بی عقل ها را چه کسانی می داند ؟

به نظر ملت ، بی عقل ها همان کسانی هستند که در فتنه سال 88 دچار توهم و بلندگوی دشمن شدند و مردم را با ادعای تقلب در شمارش آرا به خیابان ها ریختند و ضربات جبران ناپذیری را بر پیکره انقلاب شکوهمند اسلامی وارد آوردند.

آقای منتجب نیا ، به نظر ملت  بی ترمز ها چه کسانی هستند؟

به نظر ملت ، بی ترمز ها همان کسانی هستند که با وجود روشنگری ها ، تذکرات و نصایح مکرر رهبر معظم و سکان دار کشتی انقلاب اسلامی ، ترمز نکردند و پا را فراتر از حدود خود گذاشته و با سرعت هر چه تمام تر در پی تضعیف جدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیش رفتند.

آقای منتجب نیا ، به نظر ملت  گستاخ ها چه کسانی هستند ؟

به نظر ملت ، گستاخ ها همان هایی هستند که خواست و آرزوی اصلی امام راحل(ره) را که همان آزادی قدس شریف است به سخره گرفتند و در روز قدس شعار نه غزه ، نه لبنان سر دادند.

گستاخ همان هایی هستند که روز عاشورا ، کف و سوت زدند ، هلهله کردند و دل امام زمان را به درد آوردند.

آری ، ملت رئیس قبلی حزب اعتماد ملی را که هم اکنون شما جانشین وی شده اید را فراموش نکرده که دچار توهم  تقلب شد و حداقل انتظاری را که از یک نیروی انقلابی در جهت حفظ نظام می رفت زیر پا گذاشت ، به رهبری پشت کرد ، جامعه را دچار چالش اساسی کرد و بدتر از همه دست در دست صهیونیست ها و استکبار نهاد تا شاید برای ادعایی که خودش نیز نمی دانست راست است یا دروغ پشتیبان بیابد.

راستی مگر خودتان نگفتید که یکی از مهمترین اشکالات اصلاح طلبان این بوده که به جنبه های دینی مردم در فعالیت های سیاسی کمتر توجه کرده و سیاست را بدون دیانت تعریف کرده بودند! هرچند این اعتراف دیر انجام شد اما حقیقت آن بیش از این برای مردم روشن شده بود.

راستی مگر تعداد آراء دبیر پیشین حزب شما کمتر از آراء باطله نبود پس چرا دچار چنین توهمی شد؟

در پایان باید گفت : انتخابات آینده بسیار حساس خواهد بود و ملت باید احزاب ، نظرات ، تفکرات و پرونده گذشته آنها را مورد مطالعه قرار دهند تا در انتخاب خود دچار اشتباه نشوند.

آقای منتجب نیا ، اگر بازهم دلتان هوس حمله به این و آن کرد بهتر است با لباس شخصی پشت تریبون حاضر شوید و حرمت لباس روحانیت را حفظ کنید که روحانی اخلاق مدار است .

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 6
گودرزی نیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
1
1
آقای منتجب نیا وزیر ارشاد دوره ی اصلاحات « آقای مهاجرانی» الان کجاست ؟
فرزانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
1
1
آقای منتجب نیا !!!! قسم تان را قبول کنیم یا دم خروس سیاست هایتان را .
جلیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
1
1
آقای منتجب نیا همراهی با سیاست های دشمنان ملت مساوی است با تضاد با اهداف و آرمان های ملت . جریان سیاسی شما راه و مسیر ملت و امام راحل را صحیح نمی داند و معتقد است که باید با غرب و مصداق بارز آن « همان آمریکا» مصالحه و سازش کرد
آگاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
1
1
آقای دبیر کل " حزب اعتماد ملی " ما ملت مظلوم ایران هیچ اعتمادی به شما نداریم چون شما بیش از آنکه با ملت همراه باشید در سیاست ها و جهت گیر ی هایتان تمایل به غرب و در راس آنها آمریکای جنایتکار دیده می شود
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
1
1
اگه بخواهیم با ادبیات خود آقای منتجب نیا با ایشان صحبت بکنیم باید احتمالا اینطور باشه : « آقای منتجب نیا دبیر کل حزب " مثلا اصلاح طلب ها " بر حسب عملکرد "اصلاح طلب ها" تا اینجا ما اونها رافقط با رفتارهای براندازانه ی در جریان فتنه ی 88 همراه با توهین به مقدسات ملت از جمله توهین به حضرت امام توهین به قرآن آتش زدن مسجد و هتک حرمت و توهین به عزاداران آقا ابا عبدالله الحسین ، همراه با اشتیاق فراوانشان به غرب این دشمن سفاک اسلام و انقلاب می شناسیم »
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
1
1
آقای منتجب نیا به دنبال سرپوش گذاشتن بر رشوه شهرام جزایری به دبیرکل سابق حزبش هست

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر