از شایعه تا واقعیت؛

دو روز قبل زن جوانی بصورت عریان در  مسیر خیابان کاشانی به طرف چهار راه باغمیری توسط عابرین متعجب دیده شد که واکنش های مختلفی را در بین مردم به وجود آورد.

کد خبر: ۸۰۹۰
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۳

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل فرهاد نود ، طی یکی دو روز گذشته شایعات فراوانی در قبال حرکت این زن جوان بر سر زبانها افتاد و متاسفانه تصاویری نیز از این زن در شبکه های اجتماعی رد و بدل شده است.

طی دیداری که با سرهنگ علیرضا دلیری داشتم از وی در این رابطه سوال کردم که وی در پاسخ چنین گفت: 


با تماس های مردمی که نیروهای ما در رابطه با دیدن زنی بصورت عریان در یکی از خیابانهای بروجرد دریافت کرده بودند بلافاصله مامورین نیروی انتظامی خود را به محل رسانیده و با دیدن این زن جوان با پوشانیدن لباس مناسب وی را به مقر نیروی انتظامی هدایت نمودند.

بلافاصله و بصورت ضرب العجلی با کارهای تحقیقاتی هویت این زن بنام " ز.گ"  شاسایی شد. 

در پی شناسایی هویت این زن، عوامل نیروی انتظامی با بررسی های بیشتر پی به بیماری روانی بسیار حاد این زن جوان بردند و با هماهنگی های بعمل آمده با پزشکان متخصص و دست یافتن به پرونده بیماری روانی این زن مسجل گردید که وی متاسفانه به بیماری روانی بسیار حادی مبتلا می باشد که بدون استفاده از دارو های ویژه این زن جوان دست به کار های خطرناک خواهد زد.

لذا در مرحله اول وی در بیمارستان امام(ره) بروجرد و سپس برای مداوای بیشتر همراه با پرونده درمان به خرم آباد منتقل گردید.

سرهنگ علیرضا دلیری در خاتمه نیز اضافه نمود: کلیه شایعاتی که در رابطه با این زن جوان توسط عده ای در سطح شهر رواج پیدا کرده به شدت تکذیب می گردد و تاکید می گردد که وی متاسفانه به بیماری روانی حادی مبتلا می باشد و حتی استفاده این زن جوان از مواد مخدر صنعتی نیز تاکنون به هیچ وجه ثابت نشده است.

مطالب مرتبط:
برچسب ها: زن جوان عریان خیابان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر