عضو ناظر مجلس در شورای عالی ترافیک کشور با انتقاد از کوتاهی نیروی انتظامی به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در برخورد با موتورسواران متخلف، گفت: وزیر کشور با حضور در صحن علنی باید پاسخگویی مشکلات تخلف موتورسواران و کوتاهی در برخورد با آنها باشد.

کد خبر: ۸۴۵۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۲

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از خانه ملت ، مجتبی رحماندوست ، در توضیح سوالش از وزیر کشور، گفت: با افزایش تخلفات موتورسواران و ضرورت رسیدگی به این تخلفات، طرح سوال از وزیر کشور در کمیسیون اجتماعی به تصویب رسید و در حال حاضر نیز در نوبت طرح در دستورات صحن قرار گرفته است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع را در سوال از وزیر کشور پیگیری خواهم کرد، تصریح کرد: با توجه به جولان موتورسواران در خیابان ها و کوتاهی نیروی انتظامی به عنوان یکی از مهم ترین عوامل، وزیر کشور باید در صحن مجلس پاسخگوی این نابسامانی پیش آمده باشد، البته تلاش دارم تا این موضوع را به طور اساسی تر در شورای عالی ترافیک پیگیری کنم.

وی در ادامه افزود: افزایش تخلفات موتورسیکت ها مربوط به مجموعه عواملی است که یکی از مهم ترین آنها نیروی انتظامی است؛ علاوه بر این، متاسفانه شرایط اجتماعی بستر تخلف برای موتورسواران را فراهم کرده است .

رحماندوست با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی، یادآور شد: نیروی انتظامی معتقد است با توقیف موتورسیکلت ها اقدامات بازدارنده برای مقابله با تخلفات آنها را انجام می دهد، اما این در حالی است که افراد به دلایل مختلف از جمله قیمت نسبتا پایین موتورسیکلت و غیره حتی به دنبال آزادسازی موتورهای توقیف شده نمی روند.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی ترافیک کشور، تصریح کرد: اعمال قانون بعضا نتیجه نداده است، در حالی که قانون باید ضمانت اجرایی داشته باشد به شکلی که از ترددهای خطرزا جلوگیری کند./

پایان پیام

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر