بهائیت از صفر تا صد(7)

(ن.ش) زنی بهائی است که به خاطر شعارهاي دروغین و فریبنده بهائیان در خارج از کشور جذب این فرقه ضاله شد، اما پس از گذشت شش ماه زمانی که پی برد رئیس محفل بهائی در این مدت کودك دوساله اش را مورد آزار و اذیت قرار داده، به خوي کثیف و حیوانی این مدعیان دروغین عدالت و حقوق بشر پی برد. 

کد خبر: ۸۴۷۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۲

اسناد

1. اسناد دشمنی بهائيان با امام‌عصر(عج)

شيعه در طول تاريخ با اميد زنده بودن و انتظار ظهور منجي، عامل اميد و نيروي حركت‌بخش اين او در مقابل گردنكشان تاريخ بوده و هست و به همين دليل، وقتي استعمار به عمق نيروي اين عامل واقف شد، در صدد خشكاندن اساس آن برآمد كه فرقه‌سازي از آن جمله است و ايجاد بهائيت، نماد آشكار آن به شمار مي‌رود. بهائيان به عنوان دشمن‌ترين دشمنان حضرت ولي‌عصر(عج) با هرچه كه ذره‌اي ياد آن امام غايب از نظر را زنده سازد،‌ به شدت مخالفت مي‌ورزند و مي‌كوشند همه كانون‌هاي مهدوي را با خشونت هرچه تمام‌‌تر، نابود سازند. اکنون پس از گذشت چندین سال از تلاش‌های بی‌وقفه و سازمان‌یافته آنها در ایران که پایگاه اصلی و مهم شیعه به شمار می‌رود، اسناد متعددی وجود دارد که عمق خصومت آنها از یک سو و وحشتشان از گسترش روزافزون فرهنگ انتظار را نشان می‌دهد. در اين بخش، سندهایی را كه با اين موضوع مرتبط است، می ‌خوانيم. 

سند شماره1

بخشنامه‌اي است كه در مجله رسمي بهائيان ايران درج شده و در آن به بهائيان ابلاغ كرده كه دقت كنند تا در كارت‌هاي عروسي‌شان از عناويني همچون «در ظل توجهات حضرت امام عصر عجل‌الله تعالي فرجه» كه متعلق به اديان عتيقه [منظور اسلام بوده] است، استفاده نشود.

تذكر پيرامون كارت‌‌هاي عروسي بهائيان

ابلاغات محفل(درباره كارت‌هاي عروسي احباء)

گاهي مشاهده شده كه در كارت‌هاي دعوتي كه براي عروسي (مخصوصا) در شهرستان‌ها تهيه مي‌شود، احباي الهي از كارت‌هاي دعوت ملل و اديان سالفه كه با عبارت فرضا (در ظل توجهات حضرت امام عصر عجل الله تعالي فرجه) يا امثال ذلك تهيه و شروع مي‌شود، استفاده می کنید، به عموم ياران عزيز ابلاغ فرمايند كه مطلقا از اين قبيل كارت‌ها استفاده نکنند و از ذكر هر نوع عبارتي كه بتوان از آن تظاهر به اديان دیگر را استنباط نمود، خودداري فرمايند.

 

سند شماره 2       

تبريك نيمه شعبان، مايه كمال تأسف بهائيت (محفل مقدس روحاني ملي بهائيان ايران)

از قرار اطلاعاتي كه به اين هيأت رسيده، در شب نيمه شعبان از طرف مؤسسه تلويزيون تبريك به عموم شيعيان جهان گفته شده است. چون اين دستگاه منتسب به امرالله‌ [بهائيت] است، مايه كمال تأسف شد كه چرا از طرف مؤسسه تلويزيون به چنين اقدامي مبادرت گرديده است؟ متمني است از جناب آقاي حبيب ثابت(عضو محفل روحانی بهائیان ایران) تحقيق شود كه چگونه كاركنان بهائیت به چنين عملي مبادرت ورزيده‌اند و براي جلوگيري از اين قبيل اقدامات، چه رويه‌اي را اتخاذ نموده‌اند؟

 

منبع: www.zadsar.ir

.................................................

2. تجاوز به کودک دوساله از زبان یک مادر رنج دیده ، حقوق بشر از نوع بهائی

متنی که در پایین می خوانید نمونه اي است از هزار جنایت بهائیان در گوشه و کنار دنیا که از زبان مادر ستمدیده و البته ساده و پاك ایرانی است که این چنین اسیر توطئه و ظاهر فریبنده بهائیان گردیده و در ادامه آن، این چنین مورد حمایت بیت العدل قرار گرفته است.

(ن.ش) زنی بهائی است که به خاطر شعارهاي دروغین و فریبنده بهائیان در خارج از کشور جذب این فرقه ضاله شد، اما پس از گذشت شش ماه زمانی که پی برد رئیس محفل بهائی در این مدت کودك دوساله اش را مورد آزار و اذیت قرار داده، به خوي کثیف و حیوانی این مدعیان دروغین عدالت و حقوق بشر پی برد. وي چنین می گوید:من با طفل بی گناهم که متولد اردیبهشت ماه 1362 می باشد، در آتن پایتخت یونان، زندگی می کردیم، شوهرم در خارج از یونان کار می کرد، سراغ ما را نمی گرفت. بنابراین من مجبور بودم شبها به صورت غیر قانونی در یک رستوران کار کنم ... سال 1984 در آتن با دو دختر بهایی ایرانی و از طریق آنها با (شهاب منصوري) و خانواده دیو صفت اما فرشته نماي او آشنا شدم.پسرم کودکی فوق العاده سالم، آرام و قوي بنیه بود تا آن موقع که حدوداً دو سال داشت از شیر خودم او را تغذیه میکردم من و پسرم در اتاق محقري که در واقع یک استودیو بود زندگی می کردیم زندگی بسیار مشکلی داشتیم ولی خوشحال بودم که صحیح و سالم هستیم بعد از پیوستن به فرقه شیطانی بهائیت تنها چیزي که همسر منصوري اصرار داشت بداند این بود که شب ها هنگامی که من براي رفتن سرکار از منزل خارج می شوم چه کسی نزد فرزندم می ماند او یک روز که کارم تعطیل بود مرا براي شام دعوت کرد و پس از شام از من خواست از آنجا که دیر وقت است با فرزندم همان جا بخوابم آنقدر اصرار کردند تا قبول کردم مهین محل خوابیدن ما را در کنار دخترش رویا و در اتاق او قرار داد به محض آنکه خواستیم بخوابیم مهین در را باز کرد و از من خواست پسرم را به او بدهم با خود فکر کردم که این زن نازنین می داند تمام هفته کار می کنم و خسته می شوم می خواهد امشب کمی راحت بخوابم و استراحت کنم مهین پسرم را که آرام بود اندکی بعد با خود برد ناگهان صداي گریه فرزندم را شنیدم که از آپارتمان روبروئی می آمد منصوري یک آپارتمان دیگر هم داشت که مقابل این آپارتمان بود کمی بعد صداي گریه قطع شد بعد از حدود دو ساعت مهین بچه را آورد و به من پس داد آنها نقش خود را ماهرانه بازي می کردند که اصلاً به ذهنم خطور نمی کرد نیت بدي داشته باشند من که در یک خانواده ساده و پاك اذربایجانی و در محیطی کاملا امن ومذهبی بزرگشده ام و از چنین چیزهائی بی خبر بودم بعداً فهمیدم که فرزند دلبندم آن شب لعنتی از سوي ش منصوري مورد تجاوز قرار گرفته است.

یک روز قرار بود براي کار مهمی از خانه خارج شوم. (رزا) به خاطر اینکه پسرم تنهاست به خانه ام آمد پس از خروج از منزل و طی مسافتی متوجه شدم که تاریخ را اشتباه کرده ام و باید روز دیگري براي انجام آن کار بروم در برگشت وقتی به مقابل خانه که رسیدم دیدیم مهین و رزا دارند اطراف را نگاه می کنند.آنها وقتی مرا دیدند دستپاچه شدند، مهین گفت: کلید خانه خود را جا گذاشته ایم و آمده ایم اینجا تا کلید رزا را بگیریم اما منصوري رفته منزل شما تا از دستشوئی استفاده کند . آنها مدتی مرا جلوي در ساختمان معطل نگه داشتند ، بعد هم (رزا) با انگشت هایش ضربات کوتاهی به در زد و شهاب منصوري بیرون آمد و بدون اینکه به من توجهی کند فورا از محل دور شد وقتی وارد اتاق شدم دیدم پسرم در گوشه تخت افتاده و صورتش سفید شده است. روز بعد خانواده منصوري را در خانه خود ندیدم چرا که رزا توانسته بود کلید یدك مرا بردارد و شب ها که من بی خبر از همه جا سرکار بودم، منصوري به منزل ما می آمد و کودکم را مورد آزار قرار می داد. از خواب غفلت بیدار شدم وضع کودك دلبندم عادي نبود رنگ و رویش زرد شده بود، و هیچ وقت نمی خندید، رشدش متوقف شده، چیزي نمی خورد شبیه بچه هاي عقب مانده شده بود همیشه ناآرام بود و حرکات و رفتار غیر عادي داشت، نمی توانست یکجا بند شود. فرزندم تا پنج سالگی حرف نزد عصب بیناي اش صدمه دید و یک چشمش کور شد، سیستم اعصابش به هم ریخت و صورتش کج شد، همه این ها نتیجه اعمال وحشیانه منصوري بود.

نامه اي براي مرکز بهائی ها در اسرائیل معروف به سازمان به اصطلاح بیت العدل اعظم (خانه عدل جهانی) – فرستادم و ماجرا را برایشان شرح دادم .آنها در جواب نامه من تنها به یک اظهار تأسف اکتفا کردند، اسم این جنایت بزرگ را سوء رفتار گذاشتند و با وقاحت و بی شرمی تمام اتفاق مذکور را نشانه محبت خداوند بهائی ها (میزا حسینعلی) نسبت به من دانستند.

پاسخ بیت العدل !

متن جوابیه بیت العدل اعظم به شرح زیر است :
 
دوست عزیز بهائی! موسسه جهانی عدالت بوسیله فاکس شما در تاریخ 23 فوریه 1998 از درد بزرگی که شما تجربه کرده اید غمگین شده و از ما خواست که همدردي و عشق خودمان را به شما ابلاغ کنیم. از محفل محلی بهائیت کانادا درخواست شده که این آخرین نمونه از سوء رفتار اقاي شهاب منصوري را مورد بررسی قرار دهد هم چنین از محفل ملی بهائیت سوئیس نیز درخواست شده تا کسی را مأمور تماس و ارتباط با شما کند ..... شما توفیق پیدا کرده اید که چشم خودتان را به آنچه که مهم ترین مقطع روشن در زندگی تان است بدوزید به این دلیل امتیاز نا محدود معرفت تجلی خدا امروز به شما اعطا شده است و آن مطمئناً نشانه محبت خدا به شماست که چنین اتفاقاتی براي شما رخ داده است .... مؤسسه عدالت جهانی شما و پسرتان را دعا می کند شاید خدا از بالا او را مراقبت کند و بر او درود فرستد.

با عشق و درود بهاءالله
سوزان آدریانی – بخش دبیر خانه

 

منبع: سایت حقیقت بهاییت

.........................................................

3. حمایت رسانه‌های بهائیان از رهبر زندانی بهائیان ایران

حمایت رسانه‌های بهائیان تا آنجا پیش می‌رود که جامعه جهانی بهائیان به طور رسمی از نسرین ستوده به عنوان "رهبر زندانی بهائیان ایران" نام می‌برد و با درج عکس وی به همراه سه بهائی دیگر بر روی تمبر پست هلندی سعی در خدمت خود به این زندانی می‌نماید، تا شاید گوشه‌ای از خدمات نسرین ستوده به جامعه بهائیان را جبران نماید. نسرین ستوده با عنوان «مدافع حقوق بشر» از دهه 70 با حمایت از مخالفان جمهوری اسلامی و پس از دریافت پروانه وکالت به عنوان وکیل جاسوسان و تروریست‌ها در کشور اقدام به فعالیت می‌نموده است. وی همواره حمایت سلطنت‌طلبان، دراویش، منافقین و بهائیان را به همراه داشته است، که در این میان حمایت بهائیان از وی بیشتر از همه به چشم می‌خورد.

 

این حمایت‌ها که همیشه با رنگ بوی مظلوم‌نمایی همراه بوده است به جاده‌باز‌کن فعالیت صهیونیستی بهائیان در ایران زیر لوای حقوق بشر تبدیل شده است. حمایت آنها با برپایی کمپین و استفاده از رسانه‌های بهائیان تا آنجا پیش می‌رود که جامعه جهانی بهائیان به طور رسمی از نسرین ستوده به عنوان "رهبر زندانی بهائیان ایران" نام می‌برد و با درج عکس وی به همراه سه بهائی دیگر بر روی تمبر پست هلندی سعی در خدمت خود به این زندانی می‌نماید، تا شاید گوشه‌ای از خدمات نسرین ستوده به جامعه بهائیان را جبران نماید.

 


یا در جایی دیگر شاهد آن هستیم که مدافع حقوق بهائیان با حضور در پارلمانی در اروپا خود را به آب و آتش می‌زند تا به حمایت از نسرین ستوده بپردازد. این حمایت‌ها ـ که خود بیشتر گویای ماهیت واقعی نسرین ستوده در کشور است ـ در واقع نه تنها کمکی به وی نکرده است بلکه حاکی از فعالیت‌های پشت پرده این زندانی ضدامنیتی در لباس وکالت و ناراحتی دشمنان از توقف نقشه‌های شومشان علیه ملت ایران است.

 

منبع: 1. مؤسسه راهبردی دیده بان

        2.  http://www.seratnews.ir

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر