عرفان کیهانی یا عرفان حلقه(3)

یکی از بارزترین شیوه‌های این فرقه و جریان، استفاده از مسائلی همچون درمان، فرادرمانی، شفای بیماران، آرامش و غیره است که برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند.

کد خبر: ۸۵۴۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۳

یکی از بارزترین شیوه‌های این فرقه و جریان، استفاده از مسائلی همچون درمان، فرادرمانی، شفای بیماران، آرامش و غیره است که برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند. اولین چیزی که در عرفان حلقه خیلی باعث جذب می‌شود و 90درصد از جذب شده‌ها را در بر می‌گیرد این است که افراد برای درمان به این فرقه روی می‌آورند! یک از حلقه‌ها بنام «فرادرمانی» است.

معرفی فرقه و جذب از طریق دوستان و آشنایان صورت می‌گیرد. بنابراین نحوه تبلیغ عرفان حلقه عمدتاً به صورت هرمی است. فرد حاضر در كلاسهای عرفان حلقه باید هر هفته حداقل دو نفر را با این عرفان آشنا كند و نتایج آن را هفته بعد به مستر گزارش دهد.

از دیگر روش تبلیغ این عرفان ، نفوذ به NGO ها ، تشكلات فرهنگی ، آموزشی و دینی است. همچنین تبلیغات گسترده ای با پشتیبانی دهها سایت و بلاگ در اینترنت دارند. اکثریت خانم‌ها که وارد این فرقه می‌شوند، از طریق تبلیغات، دانشجو هم خیلی جذب کردند،طرفداران هنوز هم از طریق کتاب‌ها و سی‌دی‌های زیر زمینی آقای طاهری تبلیغ می‌کنند. دو کتاب بنام «موجودات غیر ارگانیک» و «کتاب انسان و معرفت» دارند که در ارمنستان چاپ کردند و حدود 2هزار تومان قیمت زدند، یک سی‌دی به نام «تشعشعات دفاعی» هم دارند که با عنوان کمک به شبکه در سطح وسیعی پخش کردند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر