عرفان کیهانی یا عرفان حلقه(4)

محمدعلی طاهری که در سال های گذشته کلاس های متعددی توسط وی و یارانش در نقاط مختلف کشور برگزار کرده، درآمدهای میلیونی و چه بسا، میلیاردی داشته که تاکنون معلوم نشده، دلیل دریافت آن وجوه چه بوده است.

کد خبر: ۸۵۶۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۱

صهیونیزم جهانی برای ایجاد سلطه همه جانبه خود نیاز به تولید فرقه های نو در لباس دین و مذهب جهانی دارد مذهبی که اگر برای هر قوم و ملتی ارائه شد آن را مغایر با اندیشه های اساسی خود نداند. بنابراین ایجاد یک مذهب التقاطی اشتراکی آن هم از نوع عرفانی راه حل خوبی برای این مشکل می تواند به حساب بیاید!! اما ارتباط با ارمنستان و سرویس های امنیتی آن چیزی نیست که به راحتی بتوانند آن را تکذیب نمایند.  اعلام این گونه موارد در واقع خبر از برنامه ریزی های این فرقه با هماهنگی طرفداران خارجی خود بوده است به همین علت محمد طاهری پس از دستگیری اولیه با تنظیم یک قرارداد جعلی و دستکاری شده با عجله اقدام به اعزام اعضای این فرقه به ارمنستان نمود.

هم چنین رهبر فرقه کیهانی با سازمان مجاهدین خلق در ارتباط است و این سازمان از او حمایت می کنند. زمانی که محمدطاهری رهبر عرفان حلقه به علت اتهاماتی همچون، ارتداد، سب النبی و ترور در بازداشت به سر می برد، احمد باطبی رابط مستقر گروهک نفاق در صدای آمریکا با ارائه گزارشی به تطهیر این رهبر فرقه ای پرداخت. از جمله احزاب حامی جریان کیهانی که نقش بسزایی در پیش برد اهداف از پیش تعیین شده دارند می توان به: نهضت آزادی، حزب مشروطه و گروههای مستقل لائیکی و سکولار اشاره نمود.

محمدعلی طاهری که در سال های گذشته کلاس های متعددی توسط وی و یارانش در نقاط مختلف کشور برگزار کرده، درآمدهای میلیونی و چه بسا، میلیاردی داشته که تاکنون معلوم نشده، دلیل دریافت آن وجوه چه بوده است. در حقیقت، زمینه دریافت چنین مبالغی از سوی مسترها (مربیان) و سایر اعضای این فرقه چه بوده است؟ نکته بعدی، این مبالغ در کجا هزینه شده است؟ تا کنون آمار و اسنادی ارائه نشده که چنین حجم قابل توجهی از سرمایه، در کجا خرج شده است. شاید بتوان پاسخ این پرسش را در منبع مالی خرید خانه وی در نقاط شمالی تهران یافت. یا تغییر اتومبیل همسر وی از پراید به ماشینی 50 میلیونی یا حساب های بانکی وی و سایر اعضای مرکزیت حلقه که این روزها، آنها نیز در سایه این شخص مانده اند. وقتی پاسخگویی وجود ندارد، هر چیزی امکان پذیر است! نباید فراموش کرد که فهم درست این فرقه هرمی، بدون اشخاصی چون ویدا پیرزاده، خانم بهارزاده، مهدیه کسایی زاده، پدرام سعیدی، شهناز نیرومنش و ...، کاری نادرست است چرا که اینها هستند که طاهری را تغذیه فکری می کنند. از سوی دیگر، چه دلیلی موجب توجه این مراکز غربی، به خصوص انگلیسی، به طاهری شده است؟ پاسخ این پرسش ها هم در نوع خود، راهگشا است
 

............................................................
منابع:

 1. سایت عروج.

 2. ادیان نیوز.
 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر