بهرام بیرانوند :

نمایندگان مجلس در واکنش به دیدار  ظریف با اوباما شعار مرگ بر آمریکا در صحن مجلس سر دادند.

کد خبر: ۸۹۸۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۰

به گزارش بازتاب بروجرد به نقل از تسنیم، در ابتدای جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی برخی از نمایندگان تقاضای بیان تذکر و اخطار نسبت به دیدار محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با رئیس‌جمهور آمریکا را داشتند.

بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس که خواهان بیان تذکری در این زمینه بود با مخالفت هیئت رئیسه مجلس مواجه شد و حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد رئیس جلسه به وی گفت که در پایان جلسه امروز می‌تواند تذکر خود را بیان کند اما این نماینده مجلس معتقد بود که مناسب نیست تا پایان جلسه امروز بیان این تذکر به تعویق بیفتد.

وی با صدای بلند در صحن علنی مجلس خطاب به هیئت رئیسه می‌گفت اجازه دهید که تذکر خود را بیان کنم؛ این مطلب در شلوغی جلسه امروز گم می‌شود. اینها با اجازه چه کسی با اوباما دیدار کردند. دفعه قبل که با اوباما به صورت تلفنی صحبت کردند و این دفعه نیز معلوم نیست ظریف با اجازه چه کسی به بغل اوباما رفته است.

برخی از نمایندگان مجلس نیز با گفتن احسنت در صحن علنی مجلس سخنان این نماینده را تایید کردند.

پس از این ماجرا نمایندگان مجلس شعار مرگ بر آمریکا در صحن مجلس سر دادند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
عضو ناچیزی از خیل عظیم ملت ایران
|
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۴
0
0
آقای فرزین خالقی !! کدام « همه مون »؟؟ شما به چه حقی بجای همه ی ملت حرف میزنید ؟ شما جزء کدام قشر این ملت هستید ؟ شما خانواده ی شهیدی؟ یا خانواده ی مفقوالاثر ؟ شما جانبازید ؟ شما استاد دانشگاهید ؟ شما کارگر هستید ؟ شما بقال و یا نانوا هستید ؟ شما در هشت سال دفاع مقدس کجا تشریف داشتید ؟ شما بازاری هستید ؟ شما زن هستید ؟ شما مرد هم هستید ؟ شما پیر هستید ؟ شما جوان هم هستید ؟ شما رفتگر هستید ؟ شما مسئول کدام نهاد اجتماع هستید ؟ شما سپاهی هستید ؟ شما نظامی هستید ؟ شما داری کدام یک از مدارک تحصیلی هستید ؟ شما داری کدام هنر و خلاقیت هستید ؟ شما خطاط هستید ؟ شما نقاش هستید ؟ شما هنرپیشه هستید ؟ شما کارگردان هستید ؟ آیا با معنی شهید و شهادت آشنا هستید ؟ آیا با رنج اسارت و با معنای آزادگی آشنا هستید آیا از قشر شهدای هسته ای هستید ؟ آیا اسمی از شهدای 8 سال دفاع مقدس و خانواده های سربلند شان در عمرتان شنیده اید ؟ .............. کوتاه کنم سخن را که چه بیشتر بگویم بر خجالت تو افزوده می شود زیرا اگر در خانه کس است یه حرف بس است و آن حرف این است : ( اگر ملت چنین رفتاری را می پسندیدند و می خواستند بسیار زودتر از ظریف سر تسلیم در برابر شیطان بزرگ فرود می آوردند و امثال جنابعالی و ظریف حق نداشته و ندارند که خواسته های خود را بجای خواسته های ملت جا بزنند یا مسئول دولتی بعنوان نماینده ی مردم باید خواسته ی جمع ملت را در رفتار خویش لحاظ کند نه خواست و هوس خویش را .......
فرزین خالقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۰
2
0
با اجازه ملت ایران. بی ادب
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
2
0
با اجازه همون کسی که رفت بغل مادر چاوز!! آقای بیرانوند چرا مثل احمدی نژاد حرف می زنی؟! آبرو برامون نذاشتی...

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر