شهید اسد الله صارمی :

اي رفقاي من و اي جوانان اگر در خانه بمانيد و دشمنان به انقلاب تسلط و چيرگي پيدا كنند .مديون خون شهيدان خواهيد بود.

کد خبر: ۹۴۴۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۴

زندگينامه شهيد اسداله صارمي

 آن قدر به جبهه مي روم كه شهيد شوم،ابراهیم پوربهرام،بازتاب بروجرد

شهيد در سال 1347 در خانواده اي مذهبي در روستاي توده زن ديده به جهان گشود.تحصيلات ابتدايي وراهنمايي را در روستا طي نمود .

بعد  از آن به فرمان رهبر كبير انقلاب امام خميني براي دفاع از انقلاب اسلامي درمقابل يورش وحشيانه دشمنان انقلاب به عنوان بسيجي به مدت يكسال در جبهه هاي حق عليه باطل حضور پيدا كرد و سپس  با عضويت وظيفه تا هنگام شهادت خدمت نمود و در اين مدت در چندين عمليات پيروزمندانه حضوري فعال داشت تا اينكه در تاريخ 1367/3/28در منطقه غرب محور بانه به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

يادداشت از شهيد  اسد الله صارمي

يا ابا عبدالله يا حسين يا حسين  ايها الشهيد  يابن الرسول الله حسين جان  ما همه اندازه كه رنج ببريم و ببينيم ،مصيبت ببينم و مشكلات  را تحمل كنيم  به اندازه مصيبت تو نمي شود.

يا ابا عبدالله  به يادمان  مي آيد كه عزيزان رزمنده  به عمليات مي روند .

امام حسين  يا حسين  به سوي دشمن حمله مي كنند،بدنهايشان آغشته به خون  مي شود در خون غوطه ور  مي شوند  و حسين حسين مي گويند.حسين جان  مصيبت تو را  فراموش نمي كنند.

در  صحراي كربلا  تو بودي  و زينب بود  عزيزانت بودند  و آمدي در صحراي  كربلا پذيراي و مهمان نوازي  از تو نكردند  و تو را تشنه كردند  و به شهادت رسيدند بعد از شهادت  تو سرها  را به نيزه زدند  اسرا در پشت  سرهاي  به نيزه كشيده شده قرار دادند به روي شترهاي برهنه  سوار كردند اسرا به سوي شام روانه كردند.

عزيزان شما ببينيد  وقتي از ما عزيزي شهيد مي شود همه در تشيع جنازه اش شركت مي كنند همه شهادت او را گرامي  مي دارند  و به منزل شهيد مي روند و افراد خانواده او را دلداري  مي  كنند ولي دلهايتان برای زينب  بسوزد ،براي اسرا بعد از شهادت علي اكبر بعد از شهادت علي اصغر بعد از شهادت قاسم بن حسن  بعد از شهادت  ابوالفضل  العباس و بعد از شهادت حسين بن علي  به جاي آن كه  به آن ها دلداري  بدهند سرهاي مقدسشان را جدا كردند  و به روي  نيزه  ها زدند  و سر ابا عبدالله در جلو بود  و بقيه سرها  در دنبالش قرار داشتند و ان ها را جا به جا مي كردند.

عزيزانی از خانواده  هاي شاهد که ناراحت مي شويد صحراي غم انگيز كربلاي حسيني  را مجسم كنيد .

خدايا پروردگارا تو را به خون شهيد، ابا عبدالله قسم مي دهيم  شهداي ما را به سيد الشهدا محشور  بگردان.آمين يا رب العالمين.

 

وصيت نامه شهيد اسدالله صارمي

بسم الله الرحمن الرحيم

 بهترين عمل مومن  جهاد در راه خداوند است. پيامبر اسلام (ص)

 و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احيا عند ربهم يرزقون

مپنداريد  كه كساني  در راه  كشته شده اند  مردگانند  بلكه انان  نزد خدا زنده اند روزي مي گيرند.

با درود و سلام بيكران  بر آقا امام زمان(عج)  و نائب  بر حقش امام خميني(ره)  و با درود  و سلام  فراوان  بر تمامي رزمندگان  كفر ستيز  و با درود و سلام  به ارواح طيبه  شهدا  و امت شهيد پرور اسلام  وصيت نامه را شروع مي كنم.

مرگ همه ما را به اذن خدا خواهد گرفت پس چه بهتر  كه در اه اسلام  و قرآن  اسلام  براي حفظ دستاوردهاي  انقلاب اسلامي كشته شويم اگر قرار باشد كه آخر بميريم  پس چه بهتر  است كه در سنگر بميرم انسان يك روز  به دنيا مي آيد ، يك روز  از دنيا مي رود  پس چه بهتر  كه در راه اسلام  ، قرآن و براي حفظ دستاوردهاي  انقلاب  اسلامي كشته شويم  اگر قرار  باشد كه آخر بميريم  پس چه بهتر  است كه در سنگر بميريم.انسان يك روز  به دنيا مي آيد.يك روز  از دنياي  مي رود  ولي  شهدا  نمي میرند .چند كلمه اي  به خانواده ام  من آن قدر به جبهه مي روم  كه شهيد شوم.

مي بوسم دستت  اي مادر كه پروردي مرا آزاد               بيا با  ما تماشا كن كه فرزندت شده داماد

به حجاب مي روم شادان ولي زخمي به تن دارم        به جاي درخت دامادي   لباس خون به تن دارم

 

مادر جان مي دانم كه از مرگ من ناراحت مي شوي ولي اين را بداني كه فقط جسم من از ميان شما مي رود ولي روحم  با شماست.مادر جان شما و خواهرم حق نداريد صورت و موهايتان را بكنيد كه نامحرم آن ها  را ببيند.خواهر جان اگر حجابت را رعايت کنی بهتر از اين است كه در عزايم بنشيني  و عزاداري كني .پدر جان شما و برادرانم از مرگ من ناراحت نباشيد خدا را شكر كنيد كه مرگم را در جبهه رسانيد  و در خانه و در رختخواب  مرگم را نرسانيد  و شما هم همان طور كه مدافع انقلابيد استوار و صبور  باشيد كه خدا يار و ياور شماست و من را حلال كنيد  و از آشنايان بخواهيد كه مرا حلال كنند.

اي مادران مبادا از رفتن من به جبهه جلوگيري كنيد كه فردا در محضر خدا  نمي توانيد جوابگوي زينب كبري  باشيد كه تحمل 72 تن  شهيد را نمود .بايد مثل مادر وهب جوانانتان را به جبهه هاي نبرد بفرستيد و حتي جسد آنان را مانند او نپذيرند  زيرا مادر  وهب فرمود من جسدي  را كه در راه خدا داده ام پس نمي گيرم.

اي جوانان نكند در رختخواب  ذلت بميريد كه  حسين در ميدان نبرد كشته شد .اي جوانان  مبادا در غفلت بميريد كه علي  در محراب عشق به خدا  و عبادت شهيد شد .مبادا در حال بي تفاوتي بميريد كه علي اكبر در راه حسين با هدف شهيد شد.

برادران استغفار و دعا را از ياد نبريد كه بهترين  درمان ها براي  تسكين دردهاست و هميشه به ياد خدا باشيد  و جبهه  ها را ترك نكنيد  .دشمنان اسلام را نابود كنيد ، اي رفقاي من و اي جوانان اگر در خانه بمانيد  و دشمنان به انقلاب تسلط و چيرگي پيدا كنند .مديون خون شهيدان خواهيد بود.

رفتن به ميان خدا بود كنار شهيدان

آموختن درس ز سالار شهيدان

زيبايي زندگي بود نبرد و پيكار

پيكار شهادت است آثار شهيدان

مطالب مرتبط:
برچسب ها: شهید اشترینان جوان جبهه 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۲
0
2
عمو جان فدایت شوم من با اینکه ندیده امت اما دلتنگ رویتم.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر