شورای فرهنگ عمومی شهرستان چندی قبل طی مصوبه ای از ممنوعیت نصب بنرهای تقدیر و تشکر از مسئولان در سطح شهرستان خبر داد ، ولی امروز شاهد نصب بنری با موضوع تقدیر و تشکر از شهردار در جلوی درب ساختمان شهرداری مرکزی بروجرد هستیم و این یعنی دهن کجی شهردار بروجرد به شورای فرهنگ عمومی شهرستان.

کد خبر: ۹۵۵۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۳

به گزارش بازتاب بروجرد ، این اقدام غیر قانونی وباور نکردنی از طرف شهردار در حالی صورت می گیرد که با فاصله چند روز قبل ، بنری با موضوع انتخاب شایسته رئیس شورای اسلامی شهرستان در میدان بهار نصب شده بود.

دهن کجی شهردار بروجرد به شورای فرهنگ عمومی شهرستان،بازتاب بروجرد،ابراهیم پوربهرام

قانون گریزی مسئولان شهری که می بایست خود از قانون مندترین اقشار جامعه و الگویی برای زیر دستان و مردم باشند نشأت گرفته از چیست؟

آیا شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد در خواب بسر می برد یا اینکه خود را بخواب زده است ؟

شورای فرهنگ عمومی شهرستان چگونه با این ناهنجاری که موجبات تضعیف شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد شده است برخورد خواهد کرد؟

اگر مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان مضحکه دست برخی مسئولین گردد براستی چه انتظاری از رعایت این مصوبات از طرف مردم عادی جامعه می رود؟

دهن کجی شهردار بروجرد به شورای فرهنگ عمومی شهرستان،بازتاب بروجرد،ابراهیم پوربهرام

نصب بنر تقدیر و تشکر در جلوی ساختمان شهرداری بروجرد بخاطر انجام وظائف ذاتی که این سازمان  برای انجام شکل گرفته چه معنی دارد؟

مقام معظم رهبری قانون گریزی را به عنوان یک بیماری خطرناک نام برده اند و همیشه بر قانون مندی مسئولان و مردم تأکید فراون داشته اند چرا که قانون گریزی همچون ویروس در سطح جامعه تکثیر می شود و دیگر کسی جلو دار آن نخواهد بود.

در اینجا ذکر این نکته لازم است که قانون گریزی دو جنبه فردی و اجتماعی دارد که در جنبه فردی به مادی گرایی و منفعت طلبی اشخاص باز می گردد و در جنبه اجتماعی آن موارد زیادی دخیل هستند که از آن جمله می توان به تعارض میان گفتار و رفتار مسئولان و نیز عدم برخورد قاطع با قانون شکنان توسط مبادی ذیربط را نام برد.

از شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد انتظار می رود با برخورد قانونی با این قانون شکنی ها از طرف هر سازمان یا نهادی که صورت می پذیرد ، اعتبارواعتماد مردم به خود را حفظ نموده و در ارتقاء سطح فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد کوشا باشد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 7
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۲
0
1
سلام و تشکر از مطلب حقتون بنده مغازه دارم و هر ساله بابت جمع آوری زباله وعوارض شهرداری دارم پول پرداخت می کنم ولی عملا هیچ گونه خدماتی مثل جمع آوری زباله و ... . حالا سوال من اینه که این همه پولی رو که بابت عوارض شهرداری و جمع آوری زباله از مردم و کسبه می گیرن کجا مصرف میشه. وضعیت اکثر کوچه و خیابونهای شهر که مشخصه درب و داغون.
سمانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۲
0
1
بالاخره باید یه جوری سر پوش بزارن رو گندکاریهاشون دیگه. یه روش پوشوندن فساد و خرابکاری ها همین بنرهای کذاییه
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
0
2
با سلام اگر بنا باشد از شهردار تشکر شود باید بخاطر شش ماه حقوق پرداخت نکرده یک تعداد کارگر و کارمند بی گناه تشکر شود نه برای اسفالت یک خیابان. شورای فرهنگ عمومی خود را به خواب زده است هرگز بیدار نمی شود.
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
0
3
منشکریم بلاخره یک رسانه ای پیدا شد و خلاف جهت جریان نا میمون فرهنگی موجود در شهر فرهنگی سخنی به حق گفت البته مواظب باش فردا روزی فیلتر خواهی شد.
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
0
4
سلام وقتی در شورای فرهنگ عمومی تعریف و تمجید بی مورد در اوج است چطور می شود انتظار داشت که اعضاء خلاف ان عمل کنند .واعجبا.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
0
4
خدایی این گزارش عالی بود. همین که رک و راست عکس گذاشتید و نام بردید عالیه. همه شهروندان هم موافقند.
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
0
4
برادر من شهر بروجرد شخصی اداره می شود یعنی یک فرد بنابر ملاحظات شخصی یک تنه در همه امور دخالت می کند و شهر را در ید قدرت خود قرار داده بقیه مدیران هم پادویی می کند اینکه شما می گویید دهن کجی به شورای فرهنگ عمومی شده عملا شورایی وجود ندارد و جلساتی هم که گاهی اوقات تشکیل می شود برای اظهار فضل رییس شوراست نه چیز دیگری و چون شهردارهم کاملا در خدمت حضرت اقاست و ایشان هم رییس شوراست پس دهن کجی هم وجود ندارد . عزیز من خانه از بن ویرانست اخلاق را از جامعه گرفته اند و اینک یکه تازی می کنند شما به تابلوی تبلیغاتی .....

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر