وبلاگ " نیمکت آخر "

او با استفاده از شعار راه امام این چند ساله در عرصه های سیاسی فعالیت داشته است اما با وجود شرایط پیش آمده در مسئله انتخابات راه امام به نام امام را ترجیح داده است  و حال  این مهم است که راه امام با نام امام چه تفاوتی دارد و چرا دیگر راه امام نه؟

کد خبر: ۹۷۳۰
تاریخ انتشار: شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۶

وبلاگ " نیمکت آخر " نوشت :

 نام سید حسن مصطفوی مشهور به خمینی را همه میشناسند ...ایشان سال هاست زیر سایه نام خمینی شهرت کسب کرده است. همه افراد بخاطر نام رهبر کبیر انقلاب به او احترام میگذارند و یادگار امام نیز خوانده میشود  و همین نام مایه کسب آبروی اوست.

او با استفاده از شعار راه امام این چند ساله در عرصه های سیاسی فعالیت داشته است اما با وجود شرایط پیش آمده در مسئله انتخابات راه امام به نام امام را ترجیح داده است  و حال  این مهم است که راه امام با نام امام چه تفاوتی دارد و چرا دیگر راه امام نه ؟؟؟
خب این شاید راحت ترین راه برای این افراد باشد راه امام راهی پاک و به نوعی هزینه بر و زمان بر خواهد بود و دست آنها را برای رسیدن به مقاصدشان می بندد و نمیتوانند به اهداف خود برسند و راه امام دارای شعارهایی اعم از مبارزه با استکبار و ساده زیستی و...است که هرگز از بین رفتنی نیست مگر اینکه راه خود را از راه امام جدا کنند.

 

واقعیت همین است ...شاید همه ما این ضرب المثل را شنیده باشیم که میگوید :" دم خروس را قبول کنم یا قسم حضرت عباس را " اینان نمیخواهند این مثال برایشان زده شود به همین دلیل نمیخواهند هم راه امام(ره) را فریاد بزنند و هم سر سفره شاهان  مرتجع عرب بنشینند و با انها معاملات پنهانی داشته باشند.
آنها نمیخواهند لیبرالیسم باشند و دم از ولایت فقیه بزنند.
پس به همین دلیل است که شعار خود را تغییر داده اند .

حالا چرا نام امام ؟
چه نامی بهتر از نام امام ؟می توان  به راحتی پشت نام امام  پنهان شد و با دروغ تلقب، علیه نظام کودتای مخملی راه انداخت .

حال با این وجود با کدام سید حسن در انتخابات روبرو هستیم ؟
حال اینجا مهم است ...سید حسن تاکنون حرمت این نام را حفظ کرده و از این نام برای خودش نانی دست و پا نکرده است .ایا از امروز به بعد هم همین کار را خواهد کرد و قداست نام امام خمینی را حفظ میکند ؟
به راستی این یک سوال خواهد بود که در انتخابات با کدام سید حسن روبرو میشویم؟

 
 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: راه امام نام امام 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
محسن دادزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
1
0
ممکنه لطفا" کمی فکر کنید و پاسخ این سوال را صادقانه بدهید و بفرمایید که چرا هیچکدام از اعضای خانواده امام که مستقیم زیر نظر ایشان تربیت شده اند با افکار شما همسو نیستند ؟!!! عیب از آنهاست یا از شما ؟ خداوند همه مارا به راه راست راه مهربانی و رحمت و جذب جوانان تشنه حقیقت هدایت فرماید . آمین
پاسخ ها
admin
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
با سلام و تشکر از بیان این سوال خوب، در پاسخ باید گفت : که همه خانواده امام خمینی(ره) بدینگونه که شما عنوان داشته اید نیستند و به گونه ای راسخ خط و سیره امام و انقلاب را ادامه می دهند و تنها نوه ایشان متأسفانه توسط فردی تأثیر گذار و معتقد به شورای رهبری و نیز پدر خانم ایشان (که توسط امام خمینی(ره) به عنوان رئیس دیوان عالی کشور منصوب و به علت تخلفات گوناگون توسط خود امام راحل عزل گردید) و نیز همسر رئیس جمهور سابق که در فتنه 88 نقش موثری را ایفا نمود و از وابستگان حضرت امام هستند مورد سوء استفاده قرار می گیرد و مابقی خانواده امام راه امام و اهداف انقلاب را تحت ولایت رهبر معظم انقلاب با قدرت ادامه می دهند. البته ان شاالله داستان زندگی حضرت نوح (ع)و کشتی نجات و پسر نوح تکرار نشود.


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر