جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۴    عبارت مورد جستجو: مبارزه

مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست/منظور برخی از اسلام رحمانی لیبرالیسم است/مسئولین، تشکلهای انقلابی را محدود نکنند/حرف بنده را از خود من بشنوید/ادعای افسردگی جوان ایرانی غرض ورزی است/غرب لیبرال در برابر جنایات سعودی سکوت کرد

رهبر معظم انقلاب در دیدار 4 ساعته با دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را برای ادامه‌ مبارزه با استکبار آماده کنید.

كد خبر : ۸۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


مبارزه با استکبار برخوردار از پشتوانه عمیق عقلانی و تجربی است/ برخی با بزک‌کردن چهره امریکا فرصت خنجر زدن برای او ایجاد می‌کنند

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: امریکا، همان امریکای قدیم است اما عده ای مغرض و یا ساده لوح تلاش می کنند این دشمن توطئه گر را در افکار عمومی ملت به فراموشی و غفلت بسپارند تا امریکا در فرصتی مناسب خنجر را از پشت فرو کند.

كد خبر : ۹۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


مبارزه با فساد یکی از انتظارات مردم از دستگاه قضا است

امام جمعه بروجرد گفت: مبارزه با فساد یکی از انتظارات مردم از دستگاه قضا است و دستگاه قضا باید با مفسدان دانه درشت به شدت برخورد نماید.

كد خبر : ۱۱۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


مبارزه با آفت سن در 14 هزار هکتار از مزارع بروجرد انجام شد

رئیس جهاد کشاورزی بروجرد گفت: مبارزه با آفت سن در 14 هزار هکتار از مزارع بروجرد انجام شد و این اقدام سبب می شود تا محصول تولیدی با کیفیت برداشت شود.

كد خبر : ۱۲۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


منار
سفیر افلاک
خبر آزاد
بیان روز
لرسو
خبر چگنی
دلفان امروز
ازنا خبر
آساره خبر
خبر افلاک
حرف لر